рус
укр
 

Огляди та публікації

28.04.2015

«До кави готова» – клавіатура SVEN Standard 304 USB+HUB

Практичний покупець ставиться до придбання нових пристроїв дуже прискіпливо. З більшою вірогідністю вибір його ляже на якісний пристрій за доступною ціною. Коли не потрібно переплачувати за бренд чи функції, шанс скористатися якими випадає можливо раз на рік. Клавіатура SVEN Standard 304 якраз з категорії універсальних пристроїв, що відповідають базовим запитам користувача. Розкладка клавіатури підійде як для роботи вдома, так і в офісі, а вологостійкість гарантує довгий термін служби навіть в екстремальних ситуаціях з пролитою на клавіатуру гарячою кавою. «Робоча конячка» в міцному чудово виготовленому корпусі з додатковим USB-портом прагне найдоброзичливіше ставитися до власника під час роботи.

Упаковка

Пристрій запаковано в акуратну стандартну біло-синю картонну коробку.

Від зображення на упаковці клавіатура нічим не відрізняється: прямокутний чорний корпус середніх розмірів з міцного пластика. Дизайн дуже лаконічний – класика жанру без будь-яких зайвих прикрас. Виготовлення гарне, до якості пластика також претензій немає – корпус хистким не назвеш. Скрипіння і люфти відсутні, шви підігнано щільно. З цікавинок: клавіатура по-справжньому легка.

Клавішний блок SVEN Standard 304 хороший тим, що до нього не треба звикати. Всі клавіші розташовано відповідно до класичної розкладки. Зрозуміло, що є локалізація, всі кириличні літери на своїх місцях. Щодо механізму клавіш, то вони тут мембранні, отже захищені від випадково пролитої рідини. Кнопки високі, як і прийнято у класичних пристроях, характеризуються м'яким, легким і дуже тихим натисненням (це надає змогу понизити загальний шум і менше відволікати сусідів від роботи).

Поруч із цифровим блоком бачимо USB-порт, який явно призначено для флешок. Незвичне рішення, бо найчастіше такі роз'єми розташовують збоку. Втім ця ідея здалася нам зручною: не доводиться піднімати клавіатуру, вертіти під різними кутами, вишукуючи USB-порт. Та й одразу видно, яким боком вставляти флешку. Адже у важкодоступний USB-порт флешки вставляються правильно у кращому випадку з другого разу.

Знизу корпусу передбачено гумові ніжки, що фіксують клавіатуру на столі, а також відкидні ніжки – для надання їй невеличкого нахилу. Кабель відходить від верхньої частини корпусу, трохи ближче до правого боку. Кабель грунтовний, товстий, у місцях стику з корпусом забезпечений захистом від злому.

До речі, у цієї моделі є ще одна незвична, проте корисна особливість – справжня дренажна система з безліччю отворів. Вона відводить рідину, якщо користувач ненавмисне переверне на клавіатуру чашку кави або води.

В роботі

SVEN Standard 304 USB+HUB підходить для всіх офісних завдань, а наявність цифрового блоку сподобається тим, хто часто працює з Excel. Крім того, на місці усі F-клавіші, до того ж стандартних розмірів.

Клавіатура добре справляється з набором великих текстів, з роботою в офісних додатках, та й пограти в паузах також дозволяє. Звичайно, це не спеціалізований девайс для геймерів чи редакторів, проте ж більшості користувачів і не потрібні розкоші у вигляді ультранакручених клавіатур. Такий гаджет чудово підійде як для офісу, так і для домашнього ПК.

Висновок

Здавалося б, клавіатура SVEN Standard 304 – пристрій простий. Але це лише перше враження. Зі своїми базовими функціями клавіатура справляється на відмінно. Ще приємніше, що чашки з чаєм і кавою для цієї клавіатури небезпеки не становлять: навіть найнезграбніший офісний працівник не зможе «вбити» гаджет невмілим рухом руки.

А ось нестандартне рішення з USB-портом спереду варто узяти на замітку також іншим виробникам: не треба змушувати користувача згинатися в три погибелі, нервово тикаючи флешку не тим боком. Іноді просте рішення виявляється найгеніальнішим і найдоброзичливішим до користувачів. І клавіатура SVEN Standard 304 це пречудово доводить.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: Марина Камаєва

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі