рус
укр
 

Огляди та публікації

29.04.2015

Гарнітура SVEN AP-B350MV: зручний корпус, гідний звук

SVEN AP-B350MV є простою, порівняно недорогою безпровідною гарнітурою, що відмінно підходить для прослуховування музики. Відзначимо і декілька додаткових плюсів: наголов’я з металу, чудовий радіус функціонування безпровідного зв'язку (що забезпечує свободу пересування квартирою). Про інші особливості ми розповімо далі у нашому огляді.

Гарнітура має дещо брутальний вигляд, вона підійде тим, хто надає перевагу мінімалізму. Наголов’я просте, на його кінцях закріплюються прості чашки навушників, «прикрашені» металевими елементами. Наголов’я гарнітури, до речі, зроблено акуратно, воно обтягнуте поролоном, має покриття зі штучної шкіри з оксамитовою поверхнею. З таких самих матеріалів виготовлено амбушури гарнітури. Покриття забезпечує комфорт і захист, тому гарнітура зможе довго тішити користувачів презентабельним зовнішнім виглядом.

Чашки SVEN AP-B350MV виготовлено з пластика, обтягнутого штучною шкірою з внутрішнього боку. Прямо з навушників ви можете відповідати на дзвінки, налаштовувати гучність звуку, перемикатися з одного трека на інший, а також ставити плеєр на паузу. Передбачено також можливість одночасного використання навушників з двома Bluetooth-девайсами.

Елементи управління, а також роз'єми живлення розташовано на одній чашці. Тут можна побачити і роз'єми для заряджання (Micro USB до USB) та під’єднання через кабель. Для управління є клавіша і «коліщатко», укомплектоване виступаючим важелем. Кнопка потрібна для активації навушників, а також для управління дзвінками. «Коліщатко» забезпечує управління плеєром. Насправді, це важіль, який можна пересувати обабіч і на який можна натискати, то тільки вигляд він має «коліщатка».

Модуль Bluetooth гарантує швидкість передачі інформації на рівні 1 Mb/s, він пристосований до економії батареї. Час автономної роботи також тішить. У звучанні ви не почуєте артефактів і шумів.

Високі частоти і баси звучать краще, ніж у багатьох інших девайсах. Сумарно звучання дуже гарне: м'яке, тепле і чисте. Комфортно звучать композиції різних жанрів: класика, рок, інструментальна музика.

На голові гарнітура сидить дуже зручно, з'єднання стабільне, з цього боку проблем немає. Батареї вистачатиме приблизно на 6 годин прослуховування гучної музики в режимі нон-стоп. Також є мікрофон, що надає змогу спілкуватися в Skype. Усе дуже зручно й практично.

Запеклим меломаном пристрій, можливо, і не підійде, проте «рядові користувачі» будуть цією гарнітурою дуже задоволені. Безперечні козирі – надійне і зручне безпровідне з'єднання, комфортне управління плюс добротна конструкція. У цілому – чудовий девайс.

Джерело: nerohelp.info.


...
  всі