рус
укр
 

Огляди та публікації

18.03.2015

Огляд і тести SVEN AP-B450MV. Сучасна безпровідна гарнітура

Мобільна акустика, яку носять із собою, зараз є в арсеналі багатьох брендів, цей сегмент електроніки досить популярний і затребуваний. Але не завжди такі моделі доступні для масового покупця, особливо з урахуванням поточних реалій на ринку. Розпочавши тестувати модель SVEN AP-B770MV, ми ставили за мету тестування саме так званих «народних моделей» з прийнятним рівнем виготовлення. На початку поточного року було продовжено тестування, розпочавши з перевірки SVEN AP-B470MV. Сьогодні у центрі уваги простіша модель – SVEN AP-B450MV.

Рекомендуємо розглядати цей огляд у сукупності, вивчаючи усю серію. Кожна з цих гарнітур цікава по-своєму, і тут справа не лише у вартості. SVEN підійшла з усією відповідальністю до питання формування лінійки безпровідних гарнітур, кожна модель йде зі своїм оригінальним виготовленням і дизайном.

Комплектація

Постачається SVEN AP-B450MV у прозорому кейсі, усередині гарнітура закріплена на п'єдестал із щільного картону. Тут також розміщена уся детальна інформація з технічними характеристиками та особливостями підключення.

Комплектуючі зібрано у цьому ж кейсі: аудіокабель 3,5 мм, кабель micro USB, а также технічна документація.

Зовнішній вигляд

Незважаючи на бюджетність, SVEN AP-B450MV має цікавий і стильний зовнішній вигляд. Такий ефект досягається цілісною пластиковою дужкою і поєднанням білого і чорного кольорів.

Зовнішня частина виготовлена з глянсового чорнового пластика. Матеріал не дуже практичний, на ньому помітні сліди пальців, проте й стираються вони без яких-небудь складнощів.

На внутрішній частині – вставки з білого пластика, тут матеріал має вже матове покриття. У центральній частині на наголов’ї вставка з поліуретану.

Механізм наголов’я надає змогу змінювати довжину, підбираючи її під свої особисті переваги та об'єм голови. Направляючі виготовлено з пластика, тому слід бути акуратним під час експлуатації для зменшення ризику поломки.

До плюсів віднесу можливість складання чашок. У зібраному стані навушники легко помістяться в чохол. У комплекті його, на жаль, немає.

На зовнішній частині чашок з обох боків нанесено логотип SVEN. Самі чашки мають каплеподібну форму. Матеріал амбушурів, як і у наголов’ї, поліуретан.

На лівій чашці SVEN AP-B450MV розміщено елементи управління, сконцентровані вони на нижній грані. Тут: аудіороз'єм, роз'єм micro USB, кнопка вмикання/відповіді на виклик, трипозиційна кнопка для перемотування треків.

Поруч світлодіодний індикатор та отвір для мікрофона. У чашках приховано 40 мм неодимовий динамік. Підключення здійснюється за протоколом Bluetooth 4.0. Є варіант і провідного під’єднання через AUX-кабель, він може бути корисний, якщо виснажиться заряд акумулятора або якщо джерело сигналу не підтримує безпровідне підключення.

Тестування

Від моделей за 1400 рублів чекати чудового звучання не слід, проте й задовольнятися тут проблемами з відтворенням також не хочеться. Гарнітура SVEN AP-B450MV приємно порадувала, тут немає явних недоліків у широкому діапазоні частот, не спостерігається й провалів. Оцінити її можна як універсальну, підійде для перегляду фільмів і прослуховування музики різних жанрів і стилів. Зазначивши принагідно, якщо її власник не меломан чи аудіофіл, адже ця серія створювалася явно не для них.

Якщо говорити про зручність носіння, то загалом враження позитивні. Гарне прилягання амбушурів, відсутність дискомфорту й роздратування від використовуваних матеріалів. Мала вага і легка конструкція не створюють проблем під час тривалого носіння. Повного заряду акумулятора вистачає приблизно на 9-10 годин роботи без заряджання.

Підсумки

SVEN AP-B450MV буде цікавою у тих випадках, коли бюджет на придбання безпровідної гарнітури обмежений, проте водночас з-поміж основних вимог на перше місце виходить зовнішній вигляд. Використовуваний 40 мм неодимовий динамік забезпечує прийнятний рівень звучання. Елементи управління на чашці дають зручне дистанційне керування.

Джерело: megaobzor.com.

Автор: Марсель Гаріпов


...
  всі