рус
укр
 

Огляди та публікації

18.03.2015

SVEN AP-945MV: доступна гарнітура, сумісна з ПК і смартфонами

AP-945MV – гарнітура відомої компанії SVEN є досить недорогою, проте вона найповніше відповідає сучасним трендам. Гарнітура відмінно підходить для проведення часу за звичайним комп'ютером, прослуховуванням музики за ноутбуком і водночас її можна використовувати в парі зі смартфоном. Загалом, перед нами універсальний варіант, а з оглядкою на її вартість – дуже цікавий.

Екстер'єр

З точки зору дизайну гарнітура зроблена просто, проте якість виготовлення не викликає жодних нарікань.

Пластикове наголов'я регулюється за розмірами в широких межах, а верхнє м'яке окантування сприяє комфортній посадці на голові.

Амбушури середньої жорсткості ергономічно облягають вуха, тому дискомфорт зведено до мінімуму, а звукоізоляція виходить чудовою. Це особливо важливо для використання в умовах зовнішнього шуму, наприклад, у метро чи на вітрі.

Окремо хочеться відзначити кабель продукту: він просто чудово підходить для використання! Головний шнур довжиною 1,2 метра з пультом і мікрофоном призначений для під'єднання до планшетів і телефонів, відповідно, на кінці розміщено 4-контактний роз'єм. А метровий перехідник дає змогу підключати SVEN AP-945MV до звичайного комп'ютера. Завдяки значній довжині кабелю можна вільно рухатися в кріслі і навіть підводитися з-за столу.

Враження від використання

За суб'єктивними враженнями, SVEN AP-945MV приємно порадувала. Для своєї ціни гарнітура грає просто відмінно. Звучання виходить відносно лінійним, з нормальним, але не превалюючим басом. Запросто можна слухати будь-які музичні композиції і дивитися фільми, а придертися можна хіба що до занадто яскравого забарвлення верхньої середини. Та й то це можна помітити лише на високій гучності.

До речі, гучність теж виходить вражаючою. Приміром, при використанні пристойної звукової карти з виходом на навушники запас по неспотвореному звуковому тиску точно перекриває пристойний рівень для повсякденного використання. А завдяки високій чутливості гарнітура добре працює із смартфонами / планшетами. В ході тесту ми використовували простеньку модель компанії Samsung, що не може "розгойдати" деякі навушники повною мірою. Проте з SVEN AP-945MV жодних проблем не виникло, оскільки їхня чутливість справді гарна.

Висновок

SVEN AP-945MV з легкістю перекриває будь-які домашні завдання, бо дає змогу цілком комфортно слухати музику, дивитися кіно, грати або спілкуватися використовуючи звичайний комп'ютер. Вона також добре працює із смартфоном завдяки відповідному роз'єму.

Джерело: techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф, Кирило Кручинін


...
  всі