рус
укр
 

Огляди та публікації

17.03.2015

Огляд і тести SVEN AP-B470MV. Сучасна безпровідна гарнітура

Нещодавно, коли компанія SVEN презентувала одразу три нові безпровідні гарнітури, у нас з'явилася можливість першими детально вивчити усю лінійку. Розпочнемо ми із старшої моделі SVEN AP-B470MV – це перший детальний її огляд. Перевагою усієї серії стала доступна кожному ціна саме того сегменту, що розрахований на масового покупця.

Уважні читачі, найімовірніше, пам'ятають, що приблизно рік тому назад у нас був огляд моделі SVEN AP-B770MV, яка й надалі залишається флагманським рішенням. Тестовані сьогодні навушники стали наступними в лінійці безпровідних навушників.

Комплектація

Постачаються навушники у прозорій упаковці, покупець має можливість оцінити зовнішній вигляд ще до купівлі. Усі комплектуючі зібрано в окремому кейсі з м’якого картону усередині самої упаковки, що виконує ще й функцію п’єдесталу для фіксації навушників.

До комплекту входять аудіокабель, кабель micro USB, а також гарантійний талон та інструкція. Наявність аудіокабелю надає цій моделі змогу працювати з розрядженим акумулятором, як прості провідні навушники, цей варіант можна вибрати і з метою економії заряду акумулятора.

Зовнішній вигляд

SVEN AP-B470MV – компактна мобільна гарнітура з класичним дизайном. В основі корпусу використано чорний пластик. Тут два варіанти покриття – софт-тач на зовнішній стороні наголов’я та глянець.

Матеріал приємний на дотик, проте його не варто чіпати жирними пальцями, згодом сліди видалити дуже проблематично. На внутрішньому боці наголов’я є підкладка із шкірзамінника.

Слід відзначити щільну підгонку елементів і відсутність люфта. Є можливість зміни довжини, цей механізм виготовлено з пластика, цікаво реалізовано подальший перехід направляючих у чашку у вигляді петлі.

Передбачено складання чашок, що спрощує транспортування. Для ідеальної картини світу не завадила б наявність у комплекті чохла-мішечка.

Чашки виготовлено з глянсового пластика з лакованим покриттям, матеріал маркий, але тут сліди пальців легко стираються. Амбушури виготовлено з чорного шкірзамінника. Матеріал не найприємніший за тактильними відчуттями, з проблемами у вигляді запітніння теплої пори року.

Основне управління винесено на ліву чашку. Тут доступні: AUX вхід, micro USB, гніздо мікрофона, кнопка перемикання режимів, трипозиційна кнопка перемикання треків і кнопка вмикання.

Усередину заховано 40 мм неодимові динаміки. Тут же на чашках є два світлодіодні індикатори, один з них сигналізує про активне Bluetooth-підключення. Ще один цікавий елемент – це роз’єм micro SD на верхній грані чашки, що з точки зору доступності не дуже зручно.

Тепер ми підійшли до найцікавішого: SVEN AP-B470MV уміють працювати у режимі плеєра, треки автоматично зчитуються зі встановленої картки пам'яті. Тут є також вмонтований FM-тюнер.

Працювати ці навушники можуть й автономно без зовнішнього джерела звуку, досить цікавий підхід – досі подібних моделей на тестуванні у нас не було.

Стосовно радіо, то усе відмінно працює, проте сам процес налаштування і пошуку радіостанції затруднений через відсутність наочної інформації за поточною частотою.

Відсутність відкритих стиків і кнопок на верхній частині чашок дає можливість використовувати цю модель на вулиці навіть за сирої погоди.

Загалом навушники справляють приємне враження, особливо враховуючи примірну ціну.

Тестування

Використовувати SVEN AP-B470MV можна як у вигляді мобільної безпровідної гарнітури, так і в парі з ПК чи ноутбуком, на окрему увагу заслуговує автономна робота у вигляді плеєра або радіо. Якщо ж говорити про автономне використання, то тут повного заряду акумулятора вистачає приблизно на 8-9 годин без заряджання, результат чудовий. Процес сполучення традиційний, запускаємо пошук і здійснюємо сполучення із смартфоном або планшетом. Як інтерфейс вибрано не найсучасніший та енергоефективний Bluetooth 2.1. Після розряджання акумуляторів чи за власним бажанням можна перейти на провідне під’єднання.

Якщо оцінювати звучання, то тут є помітний перекіс на середні і високі частоти з посередньою деталізацією. Не варто чекати насиченого звуку, проте рівень виконання цілком гідний для масового користувача без того, що обтяження аудіофілією. Баси невиразні, під час максимальної гучності стають помітними провали.

SVEN AP-B470MV: підсумки

SVEN AP-B470MV – позитивний приклад, коли вдається досягти гідного рівня виготовлення в бюджетному сегменті. У компактному форм-факторі вдалося поєднати безпровідне під’єднання, ємкісний акумулятор, вмонтовані плеєр і FM-радіо. Причепитися можна хіба що до маркого покриття наголов’я та дискомфорту при тривалому носінні через використання шкірзамінника на амбушурах.

SVEN AP-B470MV отримує заслужену нагороду «Золото. Выбор редакции MegaObzor.com».

Джерело: megaobzor.com.

Автор: Ленар Хайрулін


...
  всі