рус
укр
 

Огляди та публікації

25.12.2014

Огляд бюджетної акустичної 2.1 системи SVEN MS-1820

SVEN MS-1820 – багатофункціональна акустична система в ціновій категорії «до $50», яка може стати повноцінною центральною ланкою у системі домашнього кінотеатру або мультимедійного центру. Колонки відтворюють музику з будь-яких джерел, програють треки з флешок і працюють в режимі FM-радіо. Функціональність відмінна. А що з реалізацією?

Екстер'єр

За зовнішнім виглядом SVEN MS-1820 можна віднести до класичних моделей. Сателіти виготовлені в невеличких дерев'яних корпусах на гумових ніжках. Для відтворення звуку використовуються звичайні широкосмугові динаміки з потенційно непоганим частотним діапазоном.

Сабвуфер невеличкий, а для досягнення максимального звукового тиску використовується найефективніше акустичні оформлення – смуговий резонатор.

Динамік «приховано» усередині, а назовні виведено лише трубу фазоінвертора.

На передній панелі розташовано роз'єм USB для флешок і слот для карт пам'яті SD, невеличкий екран і досить оригінальну систему управління.

Тембральний баланс (високі та низькі частоти) регулюються великими ручками з упором. Для усього іншого (гучність, перемикання входів, перемикання треків і налаштування приймача) використовуються кнопки.

Сенс у такій реалізації схеми управління є: індивідуальні налаштування звучання зберігаються, якщо вимкнути живлення.

Звичайно ж, у комплект постачання є і пульт дистанційного управління. Користуватися ним зручно, дальність роботи і кути прийому сигналу не викликають жодних нарікань.

Звучання

Відзначимо, що для своїх розмірів колонки відпрацьовують цілком непоганий частотний діапазон. Сабвуфер розпочинає грати приблизно з 50 Гц. Із сателітами він узгоджується добре, а останні запросто відтворюють решту звукового діапазону і лише після 15 кГц помітно некритичний спад.

Суб'єктивно SVEN MS-1820 здалася нам на подив пристойною. Система забезпечує гучний і цікавий живий звук, позбавлений явних недоліків.

Висновок

На підставі усього вищесказаного, можна сміливо порекомендувати SVEN MS-1820 будь-якому малодосвідченому слухачеві. Колонки недорогі й дуже функціональні. Крім того, попри невисоку ціну комплекту звук виявився дуже гарним.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі