|
Огляди та публікації
24.11.2014
SVEN GX-990 Gaming: огляд ігрової миші з підсвічуваннямНаш новий огляд присвячено ігровій миші SVEN GX-990 Gaming Black USB. Маніпулятор має аж сім кнопок на додаток до коліщатка прокручування. Серед додаткових кнопок – «вперед» і «назад», кнопка потрійного клацання і кнопки перемикання роздільної здатності сенсора, яка в цій моделі може варіюватися від 1000 до 2500 dpi. Мишу забезпечено різнокольоровим підсвічуванням і внутрішньою пам'яттю для зберігання налаштувань.
Комплектація SVEN GX-990 Gaming Коробка SVEN GX-990 Gaming має виріз під кришкою, тож мишку можна вивчити в усіх подробицях ще до купівлі.
У коробці нашого тестового екземпляра, як бачите, нічого, крім самої миші, не було. У роздрібний же комплект входять документація і диск з ПЗ, проте жодних аксесуарів не передбачено. Дизайн і характеристики SVEN GX-990 Gaming Корпус SVEN GX-990 Gaming ергономічної форми виготовлено з чорного пластика з покриттям софт-тач на верхній панелі, а вставки і додаткові кнопки забарвлено у матово-сірий металік. Поряд з коліщатком прокручування розміщено кнопки для зміни роздільної здатності датчика, три індикатори активного режиму і кнопка потрійного натиснення x3 (потрійного кліка).
На правому боці – лише прорізи з підсвічуванням, які світяться тим самим кольором, що й логотип SVEN та прорізи на лівому боці.
Ліворуч, окрім прорізів, є дві кнопки під великий палець.
Дно мишки також пластикове, а спирається воно на чотири тефлонові ніжки. Отвір сенсора розташовано у центрі нижньої панелі.
Змінних тягарців до SVEN GX-990 Gaming не передбачено, тому маса миші постійна і разом з кабелем складає, за нашими вимірами, 187 г.
Незнімний інтерфейсний кабель миші щільніший за звичайний. Оболонка сплетена із синтетичних червоно-чорних волокон, проте незважаючи на те, що він витий, шнур досить м'який.
Кабель завершується подовженим конектором USB з перфорованим наконечником для зменшення стирання. Слід зазначити, що шнур забезпечено ще й феритовим фільтром – у комп'ютерних мишах таке зустрічається вкрай рідко.
Тестування SVEN GX-990 Gaming Панель управління для миші, за відсутності диска, можна викачати із сайту виробника. Строго кажучи, для звичайної роботи вона й не потрібна, але щоб скористатися усіма можливостями SVEN GX-990 Gaming встановити її все ж варто. Саме фірмове програмне забезпечення надає змогу задіювати вмонтовану пам'ять миші, налаштовувати кнопки та підсвічування.
Після запуску програма автоматично визначає наявність миші. Викликати вікно управління можна за допомогою значка в панелі завдань.
Ось що можна зробити в панелі управління: • Змінювати функції будь-якої кнопки миші, у тому числі навіть перепризначувати кнопку для зміни роздільної здатності сенсора. • Зберігати налаштування кнопок у двох режимах, а також скидати на заводські налаштування. • Змінювати крок DPI, зовсім вимикати один з кроків або зміну в цілому. • Виставляти частоту опитування датчика на 100, 250, 500 або 1000 Гц. • Вибирати тип зміни кольору, затримку переходу і доступні кольори для підсвічування корпусу (всього їх дев'ять). • Налаштовувати світіння індикатора роздільної здатності. На другій вкладці в лівій половині вікна можна змінювати швидкість руху курсора, прокручування і подвійного клацання – словом, системні параметри покажчика. Та набагато цікавіше права половина: тут можна створювати макроси на основі клавіатурних комбінацій і прив'язувати послідовності, що вийшли, до кнопок миші.
Загалом нічого надприродного у функціональності панелі управління немає. Усе відповідає можливостям миші, і набивати програмне забезпечення умовно потрібним барахлом виробник не став. Тепер про враження від користування маніпулятора. Підсвічування не роздратовує, а за бажання його можна зовсім вимкнути, хоча це є однією з родзинок моделі.
До ергономіки претензій жодних – на дотик миша приємна і зручно лежить і правій руці, хоча для лівші через несиметричність форми мало придатна. Єдиний недолік конструкції – ризик випадково натиснути бічні кнопки, коли пересуваєш мишу чи піднімаєш її над столом. PЕЗЮМЕ У моделі SVEN GX-990 Gaming виробник відмовився від модної нині практики регулювати масу тягарцями і просто обважнив пристрій цілком. Варто відзначити гарну якість виготовлення, різнокольорове налаштовуване підсвічування і непоганий сенсор, що працює без помилок практично на будь-якій поверхні. Програмне забезпечення радує відсутністю платних функцій і можливістю зберігати власні налаштування кнопок і підсвічування у вмонтованій пам'яті, щоб потім використовувати на іншому комп'ютері. А за бажання програму можна й зовсім не встановлювати – нормально користуватися мишею це анітрохи не зашкодить. Плюси SVEN GX-990 Gaming: • Чутливий сенсор. • Можливість створення і збереження профілів кнопок і макросів. • Налаштовуване підсвічування. • Якісне виготовлення. Мінуси SVEN GX-990 Gaming: • Істотних не виявлено.
Джерело: www.f1cd.ru. Автор: Володимир Однокрилов
|
|