рус
укр
 

Огляди та публікації

15.10.2014

Огляд навушників Sven SEB: дівчино, вам сапфірові чи рубінові? Чи музику послухати?

Журналісти стомилися писати про такі новинки, як навушники. Проте ринок продовжує поповнюватися новими моделями. Цього разу мені дісталися навушники від Sven серії SEB – Sapphire, Amethyst, Tourmaline. Принципово вони відрізняються лише кольором. У редакції мені урочисто всучили дуже симпатичні, ограновані, прозорі пластикові коробочки. Спочатку я вирішив, що це новорічні іграшки, але при найближчому розгляді виявилось, що це навушники – «затички». У коробочці лежали на хрусткій фользі самі навушники, упаковані, як ювелірна прикраса, змінні амбушури і гарантійний талон. Гарантія на виріб – 12 місяців з дати продажу. Але, що цінно, амбушури трьох розмірів і трьох кольорів: прозорий, білий і блакитний. Та про це дещо пізніше.


          Навушники SEB Amethyst

          Навушники SEB Tourmaline

            Навушники SEB Sapphire

Дизайн

На мене, чесно кажучи, дизайн враження не справив, що й не дивно, адже навушники розраховано на іншу половину людства. Реакція жінок і дівчат віком від 15 до 50 років була однаковою: «Де їх можна придбати?» У жодної не виникло запитань про ціну. Тепер я розумію, чому в Інтернеті такий розбій цін – від 157 до 590 російських рублів!

Жінки і чоловіки (у подарунок) купують ці вироби, не запитуючи про ціну. Стосовно дизайну, то у даному випадку виробник влучив у десятку! З точністю до міліметра розрахував усі жіночі слабкості! Те, що я назвав хрусткою фольгою, жіночою мовою називається «Подарунковий папір небесно-блакитного кольору» (модель Sapphire), в яку упаковують ювелірні вироби, та й сама коробочка схожа на скриньку з коштовностями.

Із зовнішнього боку амбушури прикрашено стразами. Якщо ці навушники поєднати з жіночим смартфоном або планшетом, то це складе єдиний ансамбль. Браво, SVEN, давно не було такого вдалого влучання в цільову аудиторію! Причому, усі три кольори ідеально відповідають сучасним тенденціям – інших кольорів не потрібно!

Одна молода особа 15 років, дуже ексцентричного виду – її вуха по периметру (чи діаметру) були прикрашені стразами – попрохала мене дати їй «тестонути» такі прикольні навушники. На запитання, у чому полягатимуть випробування, вона щиросердо відповіла – в школі усі будуть у відпаді! Коли вона вставила навушники у свою велику кількість стразів і металу, я тільки за шнуром зрозумів, де вони.

Дочка, молодиця 27 років, має вже дитину, одразу ж випросила собі один комплект і пішла з ним на роботу, забувши одягти головний убір. Увечері, прийшовши з роботи, попрохала мене викупити навушники у представників фірми. І знову жодних запитань про ціну, лише вимога, щоб саме цього кольору. І чохол її Nokia виявився прикрашеним стразами правильного кольору.

Зручність

Як я писав вище, у комплекті – три розміри вушних насадок. Як мені пояснювали жінки, що взяли участь у тестуванні, маленькі розміри є великою рідкістю. А в комплекті є саме такі. І, що важливо, насадки силіконові, завдяки чому навушники забезпечують високу шумоізоляцію і не вивалюються із звукового каналу. Якщо не пережимати кабель, то головою можна верртати навсібіч, тримаючи її під будь-яким кутом.

У моєму смартфоні Samsung навушники оснащено вкладишами з жорсткого пластика, через що вони постійно вивалюються. Тому, під час уранішнього прослуховування Соловйова, доводиться ходити з гордо піднесеною головою, повертаючись усім корпусом, як танк. Один мінус – Sven не передбачив спеціальну прищіпку для кріплення кабелю до одягу, щоб у кабелю був вільний хід.

Звучання

Звучання дуже м'яке, не переобтяжене басами, з перевагою вокальних партій, за що відповідає поліпшена система передачі звуку. Модель явно розрахована на жіночу аудиторію – під час прослуховування Hard-Rock у виконанні Queen або Uriah Heep незвично вирізняється соліст. У цьому є певний шарм.

Під час прослуховування Deep Purple композиції Child in Time, дружина запитала: «Чому ти раніше не ставив мені цю композицію, вона така мелодійна і соліст так старається?», хоч вона й була на їхньому концерті. Тепер рок я можу ставити в будь-який час дня, не побоючись за санкції.

Дочка оцінила Joe Dassin’а і «Воскресіння». Нікольський став звучати чисто, вийшов на перший план. Серединку навушники відтворюють без спотворень, без «зльотів» і «провалів» АЧХ. Верхні й нижні середні практично ідеальні. Усі «тітоньки», що брали участь у тестуванні, відзначили дуже чистий звук і прекрасну звукову сцену.

Аудіокниги «вкладиші» відтворюють вище за всякі похвали. Виразний звук, витримана сцена. Заслухавшись, я проїхав кілька зайвих станцій. Виконання було класним голосом Виторгана, і звук йому був до снаги.

Висновок

Ідеальні навушники для будь-якої сучасної жінки. Мені багато чого не вистачило, проте за таку ціну – це ідеал! Панове зі Sven, продайте дочці хоча б один комплект! А тепер я звертаюся до Вас, чоловіки! Купіть ці навушники своїм коханим! Ви нічим не ризикуєте, адже будь-який магазин, що шанує себе, надає вам 10 днів на повернення, а ви побачите захоплення в очах ваших коханих і відчуєте себе чарівником.


          Змінні амбушури

          І скриньки на доважок

Джерело: bt-test.ru.

Автор: Дмитрій Лукін


...
  всі