рус
укр
 

Огляди та публікації

15.09.2013

Спеціально для прекрасної статі, або Огляд гарнітури SVEN AP BLONDE

Якою має бути техніка для жінок? Правильно, красивою. Принаймні, велика частина представниць прекрасної статі погодиться із цим твердженням. Зазначимо, що привабливий зовнішній вигляд зовсім не заважає бути пристроям корисними і практичними. До наших рук потрапила дизайнерська гарнітура SVEN AP BLONDE – це рожеві навушники з мікрофоном для найгламурніших панянок. До того ж, це не просто забавний гаджет, а цілком робочий пристрій, що добре справляється зі своєю роботою – робити життя музичнішим і допомагати у спілкуванні.

Комплект постачання, специфікація

Гарнітура упакована в блістер, оформлений у тому ж дизайні, що й самі навушники. Усередині знаходяться самі навушники з мікрофоном, а також гарантія і коротенький мануал.

Технічні характеристики пристрою надають змогу зробити висновок, що гарнітура створена не лише для того, щоб радувати представниці прекрасної статі своїм зовнішнім виглядом, а й для спілкування, прослуховування музики.

Чутливість, дБ
навушники
мікрофон
 
100 ± 4
62 ± 3
Частотний діапазон, Гц
навушників
мікрофона
 
18-22000
50-16000
Мембрана, мм          
40
Опір, Ом
32
Регулятор гучності
+
Тип роз'єму  
міні-джек (стерео)
Довжина кабелю, м       
2,5
Вага, г
190
Колір
рожевий
Приблизна ціна:
$23

Дизайн, конструкція

Навушники мають дуже милий вигляд: сріблясто-рожеві, плюшеві, блискучі, з білим хутром-пушком і стразами. Корпус цієї гарнітури виготовлено з глянсового пластика. Дужка, за допомогою якої навушники кріпляться на голові, також пластмасова, проте вона вкрита плюшем і пом'якшена поролоном. Ніде ніякі потворні проводи не стирчать – усе акуратно прикрито рожевими шнурочками.

Розміри наголов’я можна підлаштувати під себе, змінюючи положення навушників відносно дужки – кріплення плаваючі. Місця з'єднання навушників і наголов’я з обох боків прикрашено сердечками із стразів. До речі, слід відзначити той важливий факт, що гарнітура за розмірами зручна як для дорослих, так і для дітей.

Самі чашки навушників зсередини мають м'які, але досить щільні поролонові амбушури, вкриті таким же рожевим плюшем. Вони досить добре сидять на голові, на вуха не давлять.

Зовні на одному навушнику (лівому чи правому тут однаково, бо навушники симетричні) закріплено рухливу і гнучку металеву стеблинку. На її кінці розташовується крапелька мікрофона, вкрита рожевим поролоном. Слід зазначити, що такий утримувач мікрофона дуже і дуже зручний на практиці – можна вибрати найоптимальніше положення. Його основа закріплена рухливо і обертається майже у межах 180 градусів, так що в ті моменти, коли мікрофон не використовується, його можна відкинути назад, щоб не заважав. На другому навушнику нічого цікавого немає, значиться тільки каліграфічний напис «Blonde», – мабуть, як символ того, що товар призначено виключно для блондинок (зовні або за внутрішнім переконанням).

Місце з’єднання провода з навушниками має захист, що збільшує термін служби. Провід рожевий, довгий, у сантиметрах 40 від навушників на ньому розташоване зручне коліщатко для регулювання гучності. Кабель подвійний, на кінці знаходяться два штекери на 3,5 мм – для навушників і для мікрофона.

Щодо дизайну, то тут і з картинки усе зрозуміло. Він виключно «дівчачий». Спочатку здається, що такий пристрій можна подарувати лише юним леді, та насправді автор знає немало дорослих осіб, які також були б від нього у захваті. Якщо ж говорити про конструкцію, то вона проста, проте видно, що до її розробки виробник підійшов не як-небудь – пристрій вийшов зручним. Дуже сподобалося рішення з рухливим і гнучким кріпленням для мікрофона, таким би варто було оснащувати всі куди «серйознішіші» гарнітури.

Під час роботи

Розташування навушників на голові зручне, що для постійного використання дуже важливо. Звукоізоляція середня, так що користувач після того, як надіне гарнітуру, не виявиться відірваним від зовнішнього світу: усе, що відбувається в кімнаті, буде чути. Самі навушники порадували невисоким рівнем шуму і досить чистим звуком. Пристрій орієнтований на спілкування, проте й музику в ньому послухати теж ніхто не заборонить. З басами і високими частотами історія та ж, що і в колонках, які ми тестували раніше: краще всього відтворюється середньочастотний діапазон. Але з фільмами і іграми, де нюанси звучання не занадто критичні, навушники цілком можна використовувати.

Висновки

SVEN AP BLONDE приваблива в першу чергу своїм оригінальним зовнішнім виглядом. Для потенційних власників, а це представниці прекрасної статі різного віку (особливо пристрій буде доречний для юних леді), краса є зазвичай важливою характеристикою.

Приємно відзначити, що гарнітура водночас досить непогана і з технічного боку. Пристрій зручний, може згодитися не лише для голосового спілкування через Skype, а й для прослуховування музики. (На словах «про Skype» авторові спало на думку, що дівчата можуть сприйняти гарнітуру не лише як засіб спілкування, а й заразом також як прикрасу, яка надіватиметься перед камерою. Отже, насамперед після розпаковування подарунка вони можуть побігти не до комп'ютера, а до дзеркала.) Ціна SVEN AP BLONDE, як для добротного пристрою з таким незвичайним зовнішнім виглядом, зовсім невелика.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Катерина Маханькова


...
  всі