рус
укр
 

Огляди та публікації

28.10.2013

SVEN SEB-200: стань помітнішим!

Іноді, щоб доповнити своє повсякденне життя яскравою деталлю, досить сущої дрібниці – строкатого шалика, модного чохла для телефона або яскравих навушників – таких, як SVEN SEB-200.

Доступні у роздрібній мережі за ціною всього близько $6, вони мають універсальну конструкцію і виготовлені у вигляді вкладишів. У моделі задіяно поліпшену систему передачі звуку, що надає змогу з однаковим комфортом слухати музику, аудіокниги чи уроки англійської мови. А два комплекти змінних амбушурів дають можливість подовжити термін експлуатації виробу.

Водночас навушники SVEN SEB-200 доступні буквально кожному, це не той випадок, коли куплене стає непридатним вже через тиждень користування ним. Ми провели тести не одної акустики і не одних навушників SVEN, щоб переконатися, яку увагу ця фінська компанія приділяє дрібницям.

SEB-200 належать до канального типу, їхні випромінювачі мають вигляд маленьких кульок, прикритих м'якими гумовими ущільнювачами. Завдяки ним навушники відмінно тримаються у вушних раковинах, не випадаючи з них і водночас не викликаючи відчуття дискомфорту зайвим тиском.

Модель виготовлено в яскравому молодіжному дизайні в яскраво-червоних і чорних кольорах, таке ж кольорове оформлення має і кабель. До речі, кабель навушників оснащено стандартним штекером 3,5 мм плоскої форми, щоб запобігти його заплутуванню під час носіння в сумці чи кишені. Ті, хто звик особливо дбайливо ставитися до особистих пристроїв, можуть також скористатися під час перенесення компактною пластиковою коробочкою, в яку SEB-200 запаковано.

У комплекті постачання виробу є два змінні комплекти амбушурів різного діаметру, таким чином, забезпечується універсальність навушників: вони підходять більшій кількості користувачів незалежно від розміру їхніх вух.

Стосовно звуку, то він виходить живим, виразним і не позбавленим басових частот і верхівок. Ми спробували послухати в SVEN SEB-200 рок-музику, класику і джаз, усі ці напрями звучать у навушниках непогано, проте краще за все вони підходять для прихильників популярних жанрів.

Відтворюваний пристроєм діапазон частот охоплює 20 – 20 000 Гц, його чутливість дорівнює 106 ± 4 дБ, а опір – 16 Ом. Чекати більшого від виробу з 10-міліметровими мембранами і не доводиться.

Відзначимо, що конструкція SVEN SEB-200 забезпечує досить високий рівень шумоізоляції, навушники цілком успішно відсікають сторонні звуки навіть на пожвавлених вулицях, тому використовувати їх можна де завгодно.

Отже, якщо ви давно шукаєте недорогий варіант на кожний день, що не зламається під час першого ж прослуховуванні, а буде довго радувати вас, сміливо шукайте у магазинах яскраво-червону модель з назвою SVEN SEB-200. Навушники максимально прості у використанні, забезпечують непогану якість звуку, зовсім мало коштують і вирізняються оригінальним дизайном.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі