рус
укр
 

Огляди та публікації

14.11.2013

SVEN AP-970MV – гарнітура для меломанів та стиляг

SVEN AP-970MV – класична, велика і солідна гарнітура для прихильників стилю ретро. Свого потенційного власника вона готова порадувати не лише зручною ергономічною конструкцією з хорошими можливостями регулювання, а й відмінним звуком.

Зовнішній вигляд моделі нагадує аудіотехніку 60-х років минулого століття. Великі пластикові чаші, що цілком закривають вухо, тонкі і гнучкі сталеві дужки в місцях зчленування чаш з наголов’ям і домінування чорного кольору – такі особливості дизайну SVEN AP-970MV. Важливо і те, що така гарнітура може «пристосовуватися» до різних розмірів голови, її чаші обертаються, а наголов’я має регульовану довжину.

Для більшого комфорту тут використовуються м'які знімні амбушури зі штучної шкіри і поролонова підкладка на дужці. Таким чином, притискання до голови і вух буде щільним, але не занадто жорстким, основна вага приходиться на потилиці, що є оптимальним варіантом.

Мікрофон фіксується на короткій рухливій стрілі, прикріпленій до лівої чаші, цей елемент висувний, так що за бажанням його можна цілком заховати в корпусі гарнітури. Підключення пристрою до комп'ютера виконується за допомогою класичного шнура з двома штекерами mini jack 3,5 мм. На проводі є кліпса з регуляторами гучності і низьких частот і кнопкою вимикання мікрофона, так що найнеобхідніші функції завжди будуть під рукою.

SVEN AP-970MV має чутливість 105 ± 4 дБ, а частотний діапазон охоплює 20 – 20000 Гц. Загалом, гарнітура дає дуже приємне і природне звучання з гарним балансом частот і помірним компресійним відтінком. Добре відчувається глибина басів, середини виходять деталізованими, а верхівки – дзвінкими. А завдяки закритій конструкції модель забезпечує також пристойний рівень звукоізоляції.

Цілком підходить такий пристрій і для розмов по Skype, його мікрофон має чутливість - 52 ± 3 дБ і діапазон частот складає від 30 до 16000 Гц. У результаті голос звучить дуже виразно і яскраво, а сторонні звуки не заважають сприйняттю мовлення.

Усе це робить SVEN AP-970MV функціональним, зручним і дуже якісним пристроєм, що гарно звучить, виготовленим у самобутньому дизайні і, до того ж, доступним покупцеві за дуже скромною ціною.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі