рус
укр
 

Огляди та публікації

30.04.2014

Огляд і тести SVEN MS-3000. Акустика формату 2.1 з FM-радіо

Акустичні системи формату 2.1 є одним з найпопулярніших форматів акустики для ПК. Сьогодні у нас на тестуванні SVEN MS-3000, ми вже розглядали її, порівнюючи з Edifier HCS2330. Додатковим бонусом системи є можливість читання файлів із зовнішніх носіїв і вмонтований FM-модуль.

Комплектація


Мультимедійна акустична система 2.1 SVEN MS-3000

Постачається акустика в традиційній за оформленням упаковці в біло-синій кольоровій гамі. На передньому боці упаковки розміщено фотографію системи і відзначено можливості підключення до різних джерел звуку, зокрема зовнішні накопичувачі та FM-радіо.


Набір з комплекту SVEN MS-3000

У комплекті покупець отримує: сабвуфер і 2 колонки, блок підсилювача, кабель для підключення до 3.5 мм аудіороз'єму, акустичний кабель (3 шт.), антенний провід, кабель живлення, пульт ДУ, Керівництво з експлуатації та гарантійний талон.

Зовнішній вигляд

За оформленням і складом ця система подібна до Edifier HCS2330, за тим лише винятком, що замість строгого чорного кольору використовується забарвлення під вишню. Габарити сателітів складають – 120 × 202 × 125 мм, сабвуфера – 265 × 265 × 265 мм.


Зовнішній вигляд SVEN MS-3000

Як матеріал використано дерево (MDF). Колонки SVEN MS-3000 мають по два динаміки (високочастотний і середньочастотний). Діаметр твітера складає 22 мм, діаметр дифузора – 90 мм. Тут на задній стінці передбачено також можливість настінного кріплення сателітів (див. на задні панелі колонок на фото нижче).


Передні панелі сабвуфера і колонок MS-3000

Задні панелі сабвуфера і колонок MS-3000

Сабвуфер є кубом. У ньому встановлено масивний динамік діаметром 165 мм. Управління винесено в окремий блок підсилювача (див. на фото). У верхній його частині розташувався дисплей, нижче кнопки вибору між режимами, регулятори і загальний великий регулятор гучності.


Передня і задня панелі блока підсилювача MS-3000

На передній його панелі виведено також USB-роз'єм, роз'єм навушників і лінійний вхід AUX. На задню стінку виведено роз'єми для лінійного підключення, гніздо FM-антени. Справа також помічаємо слот під SD-карточку (див. на малюнку).


Cлот для встановлення SD-карток MS-3000

Начиння

У блоці підсилювача використовується чотириканальна мікросхема PT2313L і чіп TDA7313. За живлення відповідає імпульсний блок живлення.

Звучання SVEN MS-3000

Якість звучання загалом непогана. Ця система також є універсальною та всеїдною. Добре пропрацьовані баси, мінімальна кількість тембрових спотворень і внутрішньокаркасних вібрацій. Запас гучності високий.

Максимальний стереоефект досягається при якнайдальшому рознесенні сателітів у приміщенні: завдяки довгим акустичним кабелям це не становить проблеми.

Відеоогляд SVEN MS-3000

Матеріал надано сайтом megaobzor.com.

Джерело: megaobzor.com

Автор: Ленар Хайруллін


...
  всі