рус
укр
 

Огляди та публікації

12.05.2014

Огляд і тести Comfort 8500 Bluetooth. Витончена безпровідна клавіатура

Нині вже практично неможливо знайти сучасний смартфон або планшет з вмонтованою механічною клавіатурою, сенсорне управління повністю витіснило цей елемент дизайну корпусу. Наекранні клавіатури дійсно зручні, надаючи користувачеві змогу індивідуально налаштовувати зовнішній вигляд і тип набору текстів, проте під час набору великих об'ємів текстів виникають утруднення. На допомогу приходять безпровідні компактні клавіатури, одна з них – SVEN Comfort 8500 Bluetooth – сьогодні в гостях Лабораторії MegaObzor.com.

Ця модель позиціонується виробником для використання з портативними пристроями.

Комплектація

Клавіатура поставляється в компактній упаковці з прозорого пластика. На зворотному боці розмістилася інформація з технічними характеристиками.

У комплекті покупець отримує гумові накладки на клавіші, чотири гумові ніжки, гарантійний талон і керівництво користувача.

Зовнішній вигляд

SVEN Comfort 8500 Bluetooth має відносно компактні габарити, але при цьому збережено зручність. Незважаючи на бюджетність, клавіатура має ефектний вигляд. Відстань між клавішами достатня, помилкових натиснень бути не повинно.

Доступний традиційний набір клавіш з кирилицею. Якість нанесення букв на клавіші висока, кирилиця виділена синім кольором.

Габарити клавіатури складають 248 × 128 × 6,7 мм. Завдяки малій товщині, її можна без проблем носити в тому ж чохлі, в якому транспортується планшет.

Верхній ряд зберіг звичний набір F1-F12 з додатковим функціоналом, у разі з’єднання з планшетом ці клавіші навряд чи будуть корисними. В основі конструкції використано алюміній, уся нижня поверхня зроблена з цього матеріалу. Незважаючи на малу товщину, загальна конструкція вийшла міцною.

Лицьова сторона зроблена з пластика, він стилізований під алюміній. Скрипіння і люфту деталей не помічено.

Елементів тут небагато, усі вони виведені на праву грань. Це micro USB роз’єм для заряджання вмонтованого акумулятора, а також перемикач, що виконує функцію кнопки вмикання.

Ще одна механічна кнопка розмістилася на лицьовій панелі, вона потрібна для активації Bluetooth-модуля. Клавіші зроблено з матового пластика. Тут застосований механізм натиснення клавіш по типу ножиць, натиснення тихі. Ресурс роботи – 20 млн. натискань.

Підключення

Процес підключення нескладний, підтримуються операційні системи Google Android та iOS, а також Windows і MacOS. Після виявлення клавіатури, залишається лише ввести код для з’єднання. Додаткові налаштування не потрібно, клавіатура SVEN Comfort 8500 Bluetooth позбавлена проблем із сумісністю.

Акумулятор

Вмонтованого акумулятора, судячи з досвіду експлуатації, вистачає приблизно на 1 місяць. Проблем із заряджанням виникнути не повинно, можна використовувати зарядний пристрій від планшета або смартфона.

Висновок

SVEN Comfort 8500 Bluetooth – відмінне рішення для тих, хто часто працює з планшетами або смартфонами. Стильний зовнішній вигляд, металевий каркас і повна розкладка, дають змогу дуже швидко адаптуватися до цього рішення. Набір великих об'ємів текстів, спілкування в месенджерах і робота з електронною поштою більше не будуть проблемою. До безперечних плюсів варто віднести тривалий час автономної роботи і привабливу вартість. SVEN Comfort 8500 Bluetooth отримує заслужену нагороду «Золото. Вибір редакції MegaObzor.com».

Джерело: www.megaobzor.com.

Автор: Ленар Хайрулін


...
  всі