рус
укр
 

Огляди та публікації

15.07.2014

Огляд і тести SVEN AP-B770MV. Доступна безпровідна гарнітура

Продовжуючи огляд безпровідних навушників, сьогодні зупинимося на новинці ринку – SVEN AP-B770MV. Ця модель, що представлена наприкінці минулого року, позиціонується як доступне за вартістю рішення для власників смартфонів та планшетів. Сьогодні ми детально вивчимо особливості цього рішення.

Наближається тепла пора року, саме час для безпровідної акустики, відпочинку на природі, приємного проведення часу на березі річки або озера. Любителі музики і завзяті власники навушників, думаю, в курсі постійної проблеми заплутаних проводів. У Лабораторії MegaObzor.com ми регулярно відбираємо новинки в цьому сегменті, перебуваючи в пошуку вдалих рішень. Визначальною особливістю більшості моделей, що побували у нас раніше, є цінник, який не можна назвати бюджетним. А ось SVEN AP-B770MV займає саме бюджетну нішу.

Комплектація

Навушники поставляються в традиційній біло-синій картонній упаковці з прозорим віконцем. На гранях коробки розміщено інформацію з технічними характеристиками та основними особливостями цієї моделі.

Комплектація нехитра, пропонується лише кабель mini USB та набір документації.

Зовнішній вигляд

SVEN AP-B770MV – це навушники чашкового типу. Доступна лише одна кольорова варіація – чорна. Основний матеріал копрусу – пластик. Дивно, але незважаючи на бюджетність, тут зовсім немає глянцю.

Загальна вага конструкції 210 грамів. Під час тривалого носіння тиску не відчувається. Якість виготовлення висока, скрипу та люфту деталей немає. Наголов'я у верхній частині має м'яку вставку із шкірзамінника, без сторонніх запахів. Довжину наголов'я можна збільшити, а внутрішню рейку зроблено з металу.

Місце з'єднання з чашками має рухливий механізм, що дає можливість повертати чашки на 90 градусів, і ще приблизно на 15 в інший бік. Такий підхід дає змогу підібрати комфортне положення при будь-якому розміщенні навушників. На жаль, чохла в комплекті не передбачено.

Перед нами не чергова нудна бюджетна гарнітура, на зовнішній стороні чашок маємо структурний малюнок, що надає якийсь шарм зовнішньому вигляду. Амбушури виготовлено зі шкірозамінника, не найкращий матеріал, він поступається за зручністю тканинним. Запітніння і дискомфорт під час носіння їх протягом більше, ніж годину, забезпечені, знаю про це з особистого досвіду. Очікувати чогось іншого у цьому ціновому сегменті не слід.

Обидві чашки оснащено функціональними елементами. На нижню грань виведено по три механічні кнопки зі сріблястим забарвленням. Розташування вдале для носіння на вулиці, адже сюди не потраплятиме волога.

На лівій чашці - кнопка вмикання, перемикач рівня гучності, світлодіод для відображення активного підключення та мікрофон із захисною металевою сіткою. На правій чашці - кнопки перемотування і Play. Тут же розміщеноя роз'єм mini USB з гумовою заглушкою. З чим пов'язаний вибір саме mini USB, незрозуміло, адже зараз цей роз'єм відходить у минуле і рідко зустрічається у гаджетах, ліпше тут виглядав би micro USB.

Загалом модель справляє гарне враження.

Підключення

SVEN AP-B770MV може працювати лише по безпровідному протоколу Bluetooth, варіант провідного підключення відсутній. Як адаптер обрано Bluetooth 3.0 з A2DP і AVRCP. Підключення відбувається швидко, у ході тестування проблем із сумісністю не виявлено. Максимальна дальність прийому - 10 метрів.

Тестування

Конструкція чашок позитивно позначається на усуненні зовнішніх шумів. Шумоізоляція на високому рівні.

В іншому чудес від цих навушників чекати не варто, вони підійдуть для недосвідчених користувачів. Ми ж проводимо тести з усією прискіпливістю, оцінюючи всі діапазони незалежно від вартості. На низьких частотах відзначається перенасиченість з перекосом в 200 Гц, при надмірності навушники починають губитися. Баси у вищому частотному діапазоні навпаки вийшли заниженими. Високі частоти недостатньо опрацьовані. Звісно, ситуацію частково можна виправити за допомогою джерела звуку.

Якість мікрофона в SVEN AP-B770MV теж відповідає представникам цього сегмента, шумопоглинання не передбачено, при великому фоновому шумі розмовляти проблематично. У повсякденних завданнях він цілком справляється з покладеними функціями.

У ході тестів проводилося циклічне відтворення музики на максимальній гучності, в цьому режимі навушники пропрацювали без підзарядки 18 годин. На середній гучності можна дотягти до 20 годин.

Відеоогляд SVEN AP-B770MV

Матеріал надано сайтом megaobzor.com.

Підсумки

SVEN AP-B770MV вийшли дуже цікавими, при скромному бюджеті виробник пропонує тривалий час автономної роботи, привабливий зовнішній вигляд, набір елементів управління на чашках і відмінну якість виготовлення. Але ця модель не зможе порадувати любителів якісного звучання, та й чи варто очікувати його у цьому ціновому сегменті? Звичайно ж, ні. Професійні та флагманські моделі ніхто не відміняв. Більшість користувачів, які взяли участь у тестовому прослуховуванні, залишилися задоволені цією моделлю. Мінус у них я бачу один - роз'єм mini USB, з собою в дорогу потрібно буде носити на один кабель більше.

SVEN AP-B770MV отримують нагороду «Срібло. Вибір редакції MegaObzor.com».

Автор: Ленар Хайруллін


...
  всі