рус
укр
 

Огляди та публікації

15.07.2014

SVEN AP-B770MV – відмінний звук без проводів

Наприкінці 2013 року компанія SVEN представила легку повнорозмірну гарнітуру SVEN AP-B770MV з непомітним вмонтованим мікрофоном і підтримкою безпровідного зв'язку. Водночас новинка коштує зовсім недорого, а від акумулятора обіцяє працювати до 22 годин. Загалом, продукт має досить пристойний вигляд.

Упаковка

Гарнітура продається в якісній коробці, що легко відкривається. Приміром, навушники можна розпакувати прямо в магазині, щоб перевірити якість звучання. Разом з ними поставляється шнур mini USB для заряджання акумулятора і, природно, усі необхідні папери.

Екстер'єр

Модель має цілком типовий дизайн без особливих наворотів. Наголов’я практично повністю оброблене чорним синтетичним матеріалом з м'яким набиванням. Розмір регулюється в досить широких межах, тому навушники мають добру сумісність.

Силу притискання чашок до вух можна оцінити як середню, що разом з м'якими амбушюрами забезпечує досить комфортну посадку на голові. Користуватися SVEN AP-B770MV можна годинами, незважаючи на закриту конструкцію.

Для з'єднання з джерелами звуку передбачено використовувати лише Bluetooth, бо аналогового входу модель не має. Налаштування відбувається за стандартною схемою, а в режимі сполучення з'являються додаткові функції. По-перше, кнопки дають змогу не лише регулювати гучність, а й дистанційно перемикати треки. По-друге, вмонтований у ліву чашку мікрофон дає можливість відповідати на вхідні телефонні виклики.

Враження від використання

Під час використання протягом тижня гарнітура SVEN AP-B770MV нічим не засмутила, навпаки, лише переконала в тому, що є правильним придбанням за свої гроші. Звучання виявилося якісним і збалансованим. Низькі частоти не переважають над іншими частинами звукового діапазону, тому музика відтворюється детально, а під час голосового спілкування добре чути мову співрозмовника. Вражає й автономність пристрою. Однієї зарядки акумулятора вистачає приблизно на 15-16 годин безперервного прослуховування музики. Тому модель явно «не прив'язана» до розетки.

До мінусів можна віднести лише якість передачі голосу. Акуратно вмонтований мікрофон набагато зручніший за виносний, що кріпиться на штанзі, проте саме із цим і пов'язані невеликі труднощі. Датчик віддалений від рота і фізично прив'язаний до одного з навушників, тому в ході спілкування голос здається віддаленим, а іноді навіть з'являються сторонні шуми. Але в цілому якість передачі звуку через вмонтований мікрофон цілком задовільна.

Висновок

SVEN AP-B770MV забезпечує гарну якість відтворення і високу автономність. Окрім цього, сподобалася скромна вага і відмінна ергономіка. До мінусів можна віднести лише посередню якість передачі мови вмонтованим мікрофоном.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі