рус
укр
 

Огляди та публікації

25.06.2014

SVEN Comfort 7400 EL и 7600 EL: у темряві без проблем

Клавіатура з підсвічуванням клавіш – це не лише модно та яскраво, а насамперед, це зручно. Кращий вихід для опівнічників, які люблять посидіти за комп'ютером у темряві, водночас не вмикаючи світло в кімнаті, щоб не завдавати клопоту оточенню. Може, не всі люблять нічну роботу, проте, зізнаємося чесно, іноді просто доводиться. Курсові, звіти, горящі проекти – як багато усього робиться ночами, поки домашні мирно спочивають у своїх ліжках.


SVEN Comfort 7400 EL


SVEN Comfort 7600 EL

Клавіатури SVEN Comfort 7400 EL і SVEN Comfort 7600 EL – сучасне рішення половини проблем усіх «сов». Вимикаємо лампи, вмикаємо клавіатури! Відразу підкреслимо, що сучасні клавіатури з підсвічуванням разюче відрізняються від тих перших попискуючих моделей з електролюмінесцентним підсвічуванням, які виготовлялися раніше. Підсвічування стало керованим, м'якшим і приємнішим для очей, колір можна вибрати на свій смак. У згаданих вище моделях є ще одна приємна дрібниця, що підвищує комфорт користувача: додаткові кнопки. Схоже, назву серії Comfort вибрано не просто так.

Упакування, комплектація

Пристрої запаковано в біло-сині картонні коробки. На лицьовому боці – фото продукту, а на зворотньому – його детальний опис. До речі, на коробці надруковано QR-код, завдяки якому просунуті користувачі зможуть одразу ж знайти усі характеристики пристрою в Інтернеті.


SVEN Comfort 7600 EL в упаковці

SVEN Comfort 7400 EL в упаковці

Є невеличка інструкція, що допоможе розібратися з розширеним функціоналом, а також кольорова реклама інших новинок SVEN. І, звичайно, радує гарантійний талон – гарантія розрахована на 12 місяців.

Зовнішній вигляд

Обидві клавіатури мають стриманий класичний дизайн – спочатку і не скажеш, що вони якісь занадто вже незвичайні. Чорний колір, глянсова поверхня і прямокутна форма виглядають ефектно, строго і помірно.
Comfort 7600 EL

«Молодша» модель – 7400 EL – «прикрашена» сріблястою окантовкою.Comfort 7400 EL

Моделі провідні, підключаються до комп'ютера через USB-роз’єм. Взагалі, відразу зазначимо: клавіатури не маленькі. Перед нами повноцінне настільне рішення для активної роботи, з цифровим блоком, клавішами редагування, стандартною розкладкою. На днищі є навіть ніжки, що дають змогу міняти кут нахилу.


Помітно, що 7400 EL вужча, а 7600 EL – ширша. На те є дві причини. По-перше, 7600 обладнано невеличкою підставкою для кисті руки. А по-друге, вона має додатковий блок мультимедійних кнопок.Конструкція у клавіатур дуже схожа, істотних відмінностей, як бачимо, немає. Проте якби довелося вибирати, то ми б зупинилися на 7600 EL. Дизайн видався нам трохи симпатичнішим.

Підсвічування

Ось ми й дісталися до найцікавішого. Відразу відзначимо важливий плюс SVEN Comfort 7400 EL і SVEN Comfort 7600 EL порівняно з іншими варіантами – підсвічується не вся кнопка, а тільки написи на ній. Причому, горять і латинські, і російські символи, і навіть додаткові кнопки (не всі розробники пам'ятають про ці важливі дрібниці).


SVEN Comfort 7600 EL

SVEN Comfort 7400 EL

Саме світло сподобалося – воно достатньо яскраве, щоб не довелося вдивлятися в символи, проте в очі не б'є. У денний час доби або вночі після завершення роботи його, зрозуміло, можна вимкнути. Для цього передбачено невеличку кнопку в правому кутку. Досить натиснути на неї пару секунд – і світлодіоди згаснуть, а сама клавіатура водночас продовжить працювати, як і годиться.


SVEN Comfort 7600 EL

У принципі, підсвічування у обох клавіатур майже однакове, так що порівнювати тут нічого. Відмінність лише в одному. Вже згадувалося, що колір підсвічування можна змінювати. Так ось, у меншій 7400 EL користувач може вибирати лише між двома варіантами: синім або зеленим. А у більшій 7600 EL є вже три кольори: синій, червоний та фіолетовий. Перемикання між кольорами здійснюється миттєво, за допомогою все тієї ж кнопки Led Illumination. Тільки цього разу треба використовувати не довге, а коротке натискання.

Клавіші

Клавіатури сподобаються тим, хто багато працює з текстом і цифрами – усе на своїх місцях, пальці бігають від кнопки до кнопки звичними маршрутами. Само натиснення має середню глибину, супроводжується легким постукуванням. Жорсткість і чіткість клавіш середня, така ж, як і у переважної більшості стандартних клавіатур. Поверхня клавіш трохи шорстка, пальці не зісковзують.


SVEN Comfort 7400 EL

SVEN Comfort 7600 EL

Серед додаткових кнопок знайти щось корисне для себе зможе кожен. Любите музику і кіно? Ось вам клавіші для перемикання треків і зручного управління гучністю прямо у центрі. Багато працюєте з додатками та Інтернетом, ведете активне ділове листування? Збоку є клавіші для поштового клієнта, домашньої сторіночки і доступу до програм.


SVEN Comfort 7600 EL

SVEN Comfort 7600 EL

SVEN Comfort 7400 EL

Самі по собі кнопки Comfort EL 7600 і 7400 не є головним козирем цих клавіатур, вони просто непогані. Втім, цінителі великих повнорозмірних клавіатур можуть записати до плюсів класичну розкладку.

У роботі

Під час активної роботи з великими об'ємами тексту обидві клавіатури виявили себе добре. З точки зору звичайного друку, перед нами пристойні пристрої середнього рівня, до плюсів слід записати відсутність «ноутбучної» мінімізації блоків. Що ж стосується підсвічування, то тут і говорити нема про що. Це, безумовно, дуже приємне доповнення, а іноді просто порятунок для усіх, хто ще не освоїв досконало друк «наосліп». Причому потрібно визнати, що підсвічування в цих моделях реалізовано добре.

Мультимедійні клавіші – здавалося б дрібниця, але вони також корисні. Розташування вдале, не заважає працювати, функції призначені відповідні. Так що робота для цих кнопок знайшлася, особливо коли руки дісталися до плеєра і перевірки пошти.

Висновок

Для тих, кому затишніше і простіше працювати за домашнім комп'ютером без світла, SVEN Comfort 7400 EL чи SVEN Comfort 7600 EL стануть вдалим придбанням. Така клавіатура згодиться не лише для стаціонарного комп'ютера, мабуть, вона здатна оптимізувати й управління ноутбуком, якщо ви звикли працювати з ним на робочому столі.

Стосовно вибору між двома моделями, то нам здається, що найпринциповіша відмінність – у кольорі підсвічування. Решта не так вже й важливе. Отже, якщо є можливість вибирати, то буде краще підключити обидва пристрої й порівняти, які кольори виявляться особисто вам приємнішими для очей.

P.S. До речі, ті, хто загорівся бажанням «підсвітити» своє робоче місце, можуть звернути увагу також на модель SVEN Comfort 7200 EL – у неї підсвічування усієї друкарської розкладки.

Источник: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі