рус
укр
 

Огляди та публікації

23.06.2014

SVEN SPS-619 Gold – «золота» акустика

Золото знову в моді. Користувачі хочуть бачити колір благородного металу в своїх телефонах, аксесуарах та навколишніх речах. Однак ми сьогодні не будемо говорити про дорогі речі, а розповімо, мабуть, про один з найпростіших способів отримати частинку Aurum на робочому столі.

Усім користувачам, небайдужим до золота і прикрас із цього металу, адресована акустична система SVEN SPS-619 Gold. Ні, вона не коштує сотні тисяч доларів і не є ексклюзивним колекційним виробом, просто дизайн цієї моделі вирізняється з-поміж стандартних.

Можна без перебільшення сказати, що в інтер'єрі така акустика має просто розкішний вигляд. Водночас купити її можна за досить демократичною ціною — близько $ 30.

Екстер'єр

SVEN SPS-619 Gold оснащується широкосмуговими динаміками з повноцінними майларовими твітерами, тому діапазон відтворюваних частот цього комплекту досить широкий: колонки розпочинають грати приблизно від 100 Гц, а спад з'являється лише після 15 кГц і не є критичним. У цілому, характеристики цієї моделі виглядають навіть дуже пристойно для представленого класу.

Класичні прямокутні корпуси колонок, чорні лаковані поверхні, дерево та пофарбовані у золотистий колір декоративні елементи — ось як виглядає ця двоканальна система.

Органи управління знаходяться збоку активної колонки — в тій, де розташовано підсилювач. Одна з двох ручок надає змогу змінювати рівень високих частот, інша — гучність.

Усі проводи кріпляться до корпусів стаціонарно, проте їх довжини цілком достатньо для комфортного розміщення на невеликому робочому столі в парі з ноутбуком або десктопом.

Прослуховування

Для початку давайте розглянемо амплітудно-частотну характеристику. Видно, що колонки грають приблизно від 100-120 Гц, а спад починається тільки після 15-16 кГц, та й є зовсім некритичним. Нерівномірність вписується в ±4 дБ, тому реальні характеристики SVEN SPS-619 Gold для свого класу виглядають дуже добре.

Суб'єктивні відчуття збігаються з трактуванням побаченого графіка. У звучанні, природно, не вистачає лише найнижчих басів, а всі інші частини діапазону відтворюються добре. Загалом, картина виходить правильна, акустика створює цілком повноцінну сцену в музиці, кіно та іграх. На найвищій гучності починають позначатися відтінки компресії звуку, однак наявного запасу цілком достатньо для невеличкого за розміром приміщення.

Висновок

У підсумку можна сказати, що SVEN SPS-619 Gold повністю виправдовує витрачені на неї гроші. Невеличкі колонки забезпечують звук нормальної якості, що задовольнить більшість слухачів. А модні вставки золотого кольору підкреслюють, що декоративні моделі повинні бути справді красивими.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі