рус
укр
 

Огляди та публікації

05.03.2014

AVR PRO 5000 і 8000: головне без перенапруги

З розбудовою нових мікрорайонів навантаження на лінії і підстанції дедалі зростає, струм скаче, техніка виходить з ладу. Боротися з цим покликані стабілізатори напруги, такі як SVEN AVR PRO 5000 і 8000 (а також AVR PRO 10000прим. редактора).

Пристрої призначено для захисту устаткування в межах офісного приміщення, квартири або навіть цілого котеджу. Вони характеризуються потужністю від 5000 до 10000 вольт-ампер і передбачають настінне кріплення, що дає змогу не захаращувати простір зайвими гаджетами.

Обидві моделі мають корпуси з товстого металу, пофарбовані в чорний колір, що якнайкращим чином відповідає правилам протипожежної безпеки. Важливо відзначити, що стабілізатори не можна підключати до звичайних розеток, оскільки їх потужність набагато вища. Для цього використовуються спеціальні клеми і кабелі, а виконувати цю роботу повинні кваліфіковані фахівці-електрики.

Проте в експлуатації, на щастя, вироби максимально прості, і жодних особливих знань тут не потрібно. Після підключення досить встановити тумблер в положення «On». Червона кнопка управляє затримкою вмикання: якщо її не натиснуто, то напруга на споживачі надійде через 5 секунд, інакше – через 180 секунд. Це зроблено для захисту спеціалізованої техніки, в якій використовуються електричні двигуни.

Величина вихідної і вхідної напруги відображається на індикаторі: перша позначається рівним свічінням, а друга – миганням. Більше жодних налаштувань робити не треба.

Відзначимо, що обидві моделі покликані підтримувати працездатність устаткування під час низької вхідної напруги, для чого в них передбачено чотири ступені підвищення напруги з досить точним регулюванням. У діапазоні вхідної напруги 150–250 вольт точність складає ±6.5%, а підключена техніка нормально функціонує при напрузі в мережі 140-270 вольт – це дуже гідний результат.

Час спрацьовування незначний: перехідний процес у середньому займає 4-6 мсек, так що навіть чутливі пристрої «не помітять» жодних збоїв у мережі.

Ось чому стабілізатори SVEN з лінійки AVR PRO (5000, 8000 і 10000прим. редактора) чудово підходять для комплексного захисту устаткування в офісі, звичайній квартирі або окремому будинку.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі