рус
укр
 

Огляди та публікації

03.03.2014

Огляд і тести SVEN PS-100BL. Портативна акустика для перегляду фільмів на дивані

Безпровідні колонки – часті гості Лабораторії MegaObzor.com, адже на ринку представлені різнопланові моделі, орієнтовані як на вуличне використання, так і преміум-рішення. Сьогодні ми представляємо перший детальний тест колонки SVEN PS-100BL. Це рішення заслуговує на увагу завдяки використанню ряду оригінальних інженерних рішень. Про все детальніше далі.

Актуальність Bluetooth-колонок не згасатиме, навряд чи виробники зможуть умістити в компактні корпуси смартфонів і планшетів якісну акустику, не кажучи вже про опрацювання низьких частот. Навіть найбюджетніша система перевершує за якістю звучання вмонтовані динаміки флагманських пристроїв.

Комплектація

Постачається колонка в приємній за оформленням коробці з розміщеною інформацією про технічні характеристики і фотографією пристрою.

Комплектація скромна: кабель microUSB та аудіокабель. В ідеалі хотілося б бачити також мережевий адаптер і чохол, але якщо відмова від цих аксесуарів була зроблена для зменшення собівартості, тоді можна віддати належне виробникові. Цього набору цілком достатньо для повноцінного використання.

Зовнішній вигляд

Зроблено SVEN PS-100BL у строгому корпусі, жодних зайвих деталей. Габарити складають 195×35×115 мм вагою 0,44 кг. Досить легка система, проте носити її із собою в кишені не вийде через габарити. Орієнтована ця система на використання вдома або в офісі.

Доступний лише один варіант кольорового виготовлення корпусу – поєднання сріблястого і чорного пластика. Верхня і нижня частина чорні, бічна грань – срібляста.

Верхню частину виготовлено з комірчастої металевої сітки. Елемент тут лише один – світлодіодний індикатор у правому нижньому кутку. В режимі пошуку індикатор блимає часто, під час активного підключення по блютузу блимає рідко, а в режимі аналогового входу горить постійно зеленим кольором.

Нижня частина має прогумовану вставку, завдяки чому колонка не ковзає по столу.

Застосовано цікаве рішення: відкидна підставка з прогумованою прокладкою. У цю нішу можна встановлювати планшет або смартфон у положенні монітора. Якщо ви любите дивитися фільми на дивані або лежачи в ліжку, таке розміщення позбавить від необхідності тримати свій планшет у руках.

У цьому ж положенні планшет можна розмістити і на робочому столі, використовуючи його для перегляду фільмів, відеозв'язку або просто інтернет-серфінгу з прослуховуванням улюбленої музики.

На бічну грань виведено роз'єм microUSB, AUX IN, гніздо для мікрофона, кнопка вмикання, перемикач гучності і три кнопки для навігації по треках. Претензій до якості виготовлення немає, скрипу і люфта деталей не спостерігається.

Тестування

SVEN PS-100BL навряд чи зацікавить аудіофілів, варто зважати на те, що це все ж компактна портативна система. Ніяких потрясінь і одкровень в плані якості звучання не буде. Але для своєї цінової категорії і габаритів звучить колонка відмінно. Дотримано баланс високих і низьких частот, перенасичення не спостерігається. Завдяки використанню дуету динаміків (по 3 Вт кожен), є стереоефект.

Можна відзначити рівну подачу середньочастотного діапазону, на виході це дає рівне відтворення голосів та інструментів у фільмах. Низьких частот не так багато, як хотілося, але бас в обмеженому об'ємі є.

Звучить ця мініатюрна аудіосистема досить гучно. На максимальній гучності вона може доставити насолоду від музики і фільмів не лише вам, а й вашим сусідам. Думаю, вона цілком буде доречна під час перегляду фільмів або організації невеличкої вечірки на природі.

Завдяки вмонтованому мікрофону, цю систему можна використовувати при гучному зв'язку. Проте мікрофон тут не спрямований і позбавлений адекватної системи шумозаглушування, звук прийнятний, але чистотою за наявності сторонніх шумів не вирізняється.

Висновки по SVEN PS-100BL

SVEN PS-100BL залишили після себе приємні враження. Система буде дуже актуальною як під час використання у вигляді придиванної акустики, так і під час розміщення на робочому столі будинку або в офісі. За скромні 1900 рублів покупець отримує якісний звук, гарний вирію, тривалий час автономної роботи, можливість провідного і безпровідного підключення, а також вмонтований мікрофон.

SVEN PS-100BL отримують заслужену нагороду "Хіт. Вибір редакції".

Джерело: www.megaobzor.com.

Автор: Ленар Хайруллін


...
  всі