рус
укр
 

Огляди та публікації

13.02.2014

Декоративна акустика SVEN MS-106 зі зручним пультом ДУ

SVEN MS-106 – одна з небагатьох декоративних систем, в якій бачимо приємне поєднання невеликих розмірів, гуманної ціни та безпровідного управління. Повноцінний пульт у цьому ціновому діапазоні, маємо на увазі суму $25, зустрічається вкрай рідко. Саме тому модель, яку ми розглядаємо, не просто красива, а й зручна.

Зовнішній вигляд і конструкція

Зовнішність трифоніки MS-106 справді заслуговує найвищої оцінки. Одразу видно, що дизайнери попрацювали з нею на славу. Сателіти нагадують трішки сплюснуті та усічені конуси. Їх корпуси виготовлено з чорного глянсового пластику, а спереду встановлено металеві сіточки з дрібними отворами. Для розміщення на столі маємо сріблясті підставки, які відмінно контрастують з основним чорним кольором.

Сабвуфер зроблено в точності як копію повноцінного низькочастотного агрегату. Для виготовлення його корпусу використано плиточки MDF, декоровані плівкою під дерево. Для встановлення на будь-якій горизонтальній поверхні використовується імпровізована підставка з пластику, вона ж піднімає корпус на декілька сантиметрів. Це зроблено для того, щоб не пошкодити закріплений на нижній панелі динамік.

Декоративне кільце спереду виконує одразу декілька функцій. По-перше, це чудове оздоблення. По-друге, в його центрі розташовано інтегрований фазоінвертор, а зверху акуратно приховані кнопки для регулювання гучності. Нарешті, слід зазначити, що більшість сучасних наборів подібного типу компанії SVEN оснащено додатковим входом для мікрофона. І MS-106 не виняток.

Безпровідний пульт являє собою тонку акуратну пластинку. Кнопки на ньому дають змогу не лише регулювати загальний рівень гучності, а й змінювати тембр високих частот і гучність сабвуфера.

Враження від використання

Можливо, аналіз амплітудно-частотної характеристики (АЧХ) тут буде зайвим, та все ж погляньте на графік. Система починає грати приблизно від 70 Гц, нерівномірність є, проте опрацьовується практично увесь звуковий діапазон. За суб'єктивними мірками акустиці можна поставити досить високу оцінку, звичайно ж, з урахуванням її вартості. Звучання сателітів трішки віддалене від оригіналу, воно трохи різке й дзвінке, що навіть надає йому деякої краси. Сабвуфер працює не дуже повноцінно, але допомагає колонкам знизу. Гучність без досягнення явно помітних нелінійних спотворень отримуємо високу – для невеликої за розмірами кімнати її цілком достатньо.

Висновок

Підсумовуючи, можемо сказати, що SVEN MS-106 приємно здивувала нас не лише своїм зовнішнім виглядом, а й зручністю в експлуатації – наявністю безпровідного пульта управління, а також звуком. Така декоративна акустика стане дуже приємним апгрейдом, наприклад, для ноутбука.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: Василь Запотилок

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Марина Косько


...
  всі