рус
укр
 

Огляди та публікації

16.12.2013

Огляд компактної клавіатури SVEN Comfort 8500 Bluetooth

Зовсім нещодавно ми вам розповідали про компактну клавіатуру SVEN Comfort 8300 Bluetooth, вона залишила досить приємне враження під час свого використання, а сьогодні, продовжуючи той огляд, ми розповімо про старшу модель з лінійки безпровідних компактних клавіатур SVEN під назвою SVEN Comfort 8500 Bluetooth, вона так само має інтерфейс підключення Bluetooth і позиціонується виробником як клавіатура для використання з портативними пристроями.

Упаковка і комплектація

Клавіатура поставляється в упаковці з гнучкого прозорого пластика із синіми вставками. На зворотному боці упаковки розміщено усю необхідну користувачеві інформацію декількоми мовами.

Окрім самої клавіатури в комплекті ми знайшли керівництво користувача, гарантійний талон, гумову накладку на клавіші, служить вона, швидше за все, для захисту клавіатури від пилу і забруднень, якщо вона тривалий час не використовується.

Ергономіка та дизайн

На відміну від SVEN Comfort 8300 Bluetooth, наша клавіатура має серйозніші габарити. Кнопки розміщено не впритул одна до одної, хоча клавіша Enter усе ж залишилася маленькою, а ось лівий Shift значно збільшився в розмірах, і це, безумовно, плюс. Якість нанесення літер на кнопки не викликає жодних запитань, шрифти традиційні, без нововведень. Кирилиця нанесена синім кольором, виглядає добре, на кнопках вирізняється.

Розміри клавіатури досить значно збільшилися порівняно з 8300. Ширина SVEN Comfort 8500 Bluetooth складає 248 мм, довжина 128 мм, а ось товщина за рахунок відсутності яких-небудь підставок або відсіків для батарейок зменшилася, і тепер у найтовщому місці складає всього 6,7 мм. І завдяки такій товщині клавіатура дійсно виглядає ефектно.

Верхній ряд клавіш має дві різні функції, традиційні F1 – F12 і різні додаткові функції, такі як копіювання, регулювання звуку, перемикання треків, регулювання гучності тощо. Якщо використовувати клавіатуру з планшетом, то ці функції навряд чи знадобляться, а ось якщо ви вирішите підключити клавіатуру до ПК, то додатковий функціонал цілком згодиться.

Ще однією «фішкою» SVEN Comfort 8500 Bluetooth є алюмінієва нижня поверхня. Завдяки металу клавіатура вийшла дуже міцною, незважаючи на маленьку товщину.

Метал має особливу обробку, яка надає йому досить приємного зовнішнього вигляду. До речі, слід сказати, пластик на передній стороні клавіатури має таку ж текстуру.

Клавіатура оснащена вмонтованим акумулятором, який заряджається за допомогою порту micro USB на правій грані пристрою. Також тут є перемикач, за допомогою якого можна увімкнути або вимкнути клавіатуру.

Завдяки вмонтованому акумулятору можна забути про придбання батарейок, повної зарядки акумулятора вистачає приблизно на місяць помірного використання девайса, що є дуже значним результатом.

Кнопка, що відповідає за вмикання Bluetooth-модуля, розміщена на лицьовій поверхні клавіатури. Щоб пристрій став доступніший для підключення планшета або смартфона, потрібно лише натиснути на декілька секунд цю кнопку.

Самі клавіші зроблено з матового пластика, стійкого до забруднення і появи дрібних подряпин, чого не можна сказати про метал на зворотному боці клавіатури, він досить швидко брудниться. Як і клавіатура з попереднього огляду, SVEN Comfort 8500 Bluetooth має ножничний механізм натискання клавіш, а отже, вони натискаються максимально тихо і плавно. Ресурс роботи механізму складає до 20 млн. натискань, це дуже багато, і швидше за все в клавіатурі зламається щось інше, ніж саме цей механізм.

Підключення

Розглянемо підключення на прикладі планшета з ОС Android 4.1 (клавіатура може також працювати з MacOS, Windows, iOS). Для того, щоб підключити клавіатуру до планшета, необхідно за допомогою кнопки на лицьовій стороні клавіатури увімкнути її виявлення, далі після появи клавіатури в списку виявлених пристроїв, натиснути на неї. Після цього ввести код, що відображається, для сполучення.

Далі клавіатуру можна використовувати з різною метою, будь то спілкування в соціальних мережах чи робота з текстовими редакторами. Перемикання між мовами на Android здійснюється за допомогою комбінації клавіш Ctrl+Space.

Висновок

SVEN Comfort 8500 Bluetooth – відмінна стильна безпровідна клавіатура для мобільного девайса. Металевий каркас не лише надає стилю зовнішньому вигляду, а й робить корпус клавіатури дуже міцним. Вона має оптимальні розміри і вагу, легко поміститься в сумку або рюкзак.

Плюси:

  • Металевий каркас
  • Повнорозмірний Shift
  • Вмонтований акумулятор
  • Довговічний механізм клавіш

Традиційна розкладка і звичайні розміри клавіш дають змогу досить швидко адаптуватися до клавіатури. Для когось плюсом будуть і додаткові функції. Живлення клавіатури від вмонтованого акумулятора надають можливість використовувати її тривалий час і не згадувати про заряджання або зміну батарейок. Ціни на SVEN Comfort 8500 Bluetooth коливаються в районі 1000-1300 російських рублів, що цілком виправдано для девайса подібного класу.


...
  всі