рус
укр
 

Огляди та публікації

28.11.2012

Саундбар з безпровідним сабвуфером SVEN SB-550. Додати об'ємний звук просто

Акустичні системи SVEN знає вся Росія. І Україна теж. Та й взагалі всі країни СНД! Вже більше 10 років SVEN залишає мало шансів конкурентам в сегменті недорогих рішень, забезпечуючи несподівано соковитий і глибокий звук за цілком доступною ціною. І ось нещодавно компанія SVEN вперше представила акустичну систему досконалого нового типу - саундбар + безпровідний сабвуфер. Зустрічайте SVEN SB-550!

 

 

Що таке саундбар, Ви, швидше за все, ще поки не знаєте. Ми теж донедавна не знали, тому зараз коротенько пояснимо.

Як відомо, у сучасних телевізорів якість зображення істотно випереджає якість звуку. Це тому, що габарити корпусу нинішнього "тонкого" телевізора не дають змогу розмістити в ньому достатню для створення реалістичного об'ємного звуку кількість динаміків потрібного розміру і потужності.

Що роблять ті, кого не влаштовує якість вмонтованих в телевізор динаміків? Як правило, купують громіздку акустичну систему 5.1, що складається з фронтальних колонок, тилових колонок, центральної колонки та сабвуфера. Ламають голову, як розставити колонки з мінімальними втратами для інтер'єру, як протягнути і заховати кабелі. Хто в минулому житті був павуком, той мимоволі розкидає кабелі від своєї акустики 5.1 так, що в них з легкістю потрапить теща, дружина, діти і домашні тварини. Сподіваюся, Ви вже здогадалися, що існує більш витончене рішення.

Саундбар - це компактна система об'ємного звуку, розроблена спеціально для власників плоских телевізорів. Саундбар кріпиться під телевізором і позбавляє від необхідності розставляти по кімнаті кілька колонок і протягувати до них кабелі. При виборі саундбара слід звернути увагу на його довжину - для гармонізації зовнішнього вигляду поєднання телевізор + саундбар довжина саундбара повинна приблизно дорівнювати ширині телевізора. Довжина саундбара 940 мм відповідає ширині плоськопанельного телевізора з діагоналлю 40 "- 42".

 

 

Не бійтеся, цей "французький багет" розбірний, і Вам не доведеться перевертати коробку завдовжки 1 метр. Саундбар системи SVEN SB-550 складається із трьох частин: лівого і правого акустичного блоку, які з'єднуються з центральним модулем і, щоб конструкція не розвалилася від звукових коливань високої потужності, закріплюється спеціальними шпильками з комплекту постачання.

Центральний модуль саундбара містить клавіші управління (гучність і вибір входу) та світлодіодний дисплей з синім підсвічуванням.

 

 

Правий та лівий звукові модулі саундбара містять по 2 средньочастотні і по 1 високочастотному динаміку.

 

 

Кронштейн, а також гвинти та пластмасові дюбелі з шурупами для настінного кріплення саундбара входять до комплекту постачання.

 

 

Використання зовнішнього блоку живлення дало змогу зробити саундбар більш компактним і краще поєднується зі "стрункими" сучасними телевізорами.

 

 

Особливості комплекту SVEN SB-550 – безпровідне з'єднання між сабвуфером і саундбаром. Завдяки цій особливості сабвуфер можна розташувати де завгодно, хоч у кутку збоку від телевізора, хоч в ніші, адже низькочастотні відтворення звуку не локалізуються людським вухом у просторі, а з'єднувати проводом сабвуфер з саундбаром не потрібно. Головне - щоб поблизу від сабвуфером була розетка електромережі.

 

 

Для безпровідного з'єднання саундбара з сабвуфером спочатку натискаємо кнопку PAIR на задній панелі саундбара, а потім - кнопку PAIR на передній панелі сабвуфера.

 

 

Окреме регулювання гучності сабвуфера є на пульті ДУ.

 

 

Звісно, деякі нюанси звукових сцен, відтворювані системою 5.1, при використанні акустичної системи SVEN SB-550 Вы не почуєте. Але це невисока плата за компактність і мінімальну кількість кабелів для підключення системи об'ємного звуку.

Джерело: www.nix.ru.


...
  всі