рус
укр
 

Огляди та публікації

12.12.2012

Акустична система 2.0 SVEN 245 (DIVA) Glamour. Стильна «подружка» для дівчат

Усьому світу давно відомо, що в умовах багатозадачності «слабка» стать почувається прекрасно. Щодня треба крутитися на роботі, клопотати по господарству, при цьому встигнути поспілкуватися з друзями, пробігтися магазинами, заглянути у фітнес-клуб і завжди мати відмінний вигляд. З таким графіком дуже важливо виділити трохи часу на відпочинок. А що може бути краще, ніж прийти додому, увімкнути улюблену музичну композицію на ноутбуці, приготувати собі що-небудь смачненьке, а після перекушування подивитися улюблений серіал або фільм?

Компанія SVEN представила акустичну систему 2.0 SVEN 245 (DIVA) Glamour, яка стане окрасою робочого столу. Модель здатна порозумітися з будь-якою сучасною дівчиною з півслова, оскільки вона сама примудряється поєднувати в собі такі характеристики як потужний звук, красивий зовнішній вигляд і функціональність.


Акустична система 2.0 SVEN 245 (DIVA) Glamour

В SVEN 245 (DIVA) Glamour застосовано технологію Ultra Sound System (USS) – вмонтований мостовий підсилювач, що забезпечує колонки потужністю в чотири рази більшої, ніж у класичних підсилювачах класу AB. Це дає змогу пристрою підтримувати високу якість звуку, незважаючи на мініатюрні габарити. Живлення колонок здійснюється через порт USB, що підключається до ПК.

Управління винесене на бічну панель правої колонки. Прокручуючи регулятор гучності, можна збільшувати або зменшувати рівень звуку. У пристрої передбачено також гнізда для підключення навушників і мікрофона (або гарнітури).

SVEN 245 (DIVA) Glamour має вигляд як справжня світська дама. Чорна глянсова поверхня надає формі елегантності. Трохи скошений корпус – це не лише технічна родзинка, що поліпшує звучання за рахунок фокусної спрямованості аудіосигналу на слухача, а й незвичайне дизайнерське рішення. Великий принт у вигляді п'ятилисників на передніх панелях вносить свою родзинку в зовнішній вигляд моделі.

Особливості:

      • Ultra Sound System (мостовий підсилювач);
      • живлення через порт USB;
      • роз'єми підключення навушників і мікрофона;
      • регулятор гучності на бічній панелі;
      • привабливий дизайн.

Джерело: sven.fi


...
  всі