рус
укр
 

Огляди та публікації

12.08.2013

SVEN SPS-604 – втілення простоти та мінімалізму

Придбання навіть компактної переносної акустики не може застрахувати користувача від довгих поневірянь магазинами техніки і від мук вибору. Адже завжди хочеться знайти симпатичне, зручне в експлуатації та якісне рішення, нехай і бюджетне.

SVEN SPS-604 у цьому сенсі – справжня знахідка. Коштує така 2.0-акустика непристойно мало, і водночас ви не побачите тут ніякого дешевого пластика, патьоків клею або грилю, що відвалюється, бо все виглядає виключно акуратно.

По суті, SPS-604 – це мініатюрна версія повноформатного комплекту. Дві дерев'яні колонки (а точніше, з MDF) зроблено у вигляді чорних цеглинок, які відмінно впишуться в будь-який інтер'єр і помістяться навіть на найменшому приліжковому столику. Корпуси колонок вкрито декоративною плівкою, імітуючою малюнок дерева, а їхньою основою служать дві пластикові підставки скошеної форми, що відхиляють динаміки трохи назад і, тим самим, забезпечують оптимальний напрям звуку.

Динаміки колонок, як і годиться, широкосмугові, вкриті захисними сіточками (чи грилем). Вони не можуть похвастатися великими розмірами, проте звучать на подив живо й могутньо.

З надр SVEN SPS-604 відмінно звучать баси, та й особливої нестачі верхів не відчувається. А вже запасу гучності з лишком вистачить для того, щоб наповнити музикою житло стандартних розмірів. Спотвореннями ці колонки також не грішать – що навіть дивно.

Слід зазначити, що SVEN SPS-604 не потребують підключення до живлячої мережі, оскільки для цього використовується будь-який порт USB стаціонарного комп'ютера або ноутбука. До речі, саме робота в парі з ноутбуком здається нам у даному випадку пріоритетною. Колоночки дуже гарний дизайн, а розмістити їх можна навіть компактному столику, де велика акустика виглядатиме зайвою.

Додатковим плюсом цієї моделі можна вважати наявність окремих входів для підключення навушників і мікрофона. Дуже зручно користуватися провідною гарнітурою для голосових сервісів. Але цей факт, швидше, виглядає бонусом для десктопа.

Враження від прослуховування

Звук колонок, зважаючи на їх ціну, залишив після себе виключно приємні враження. Середина вийшла в міру насиченою і живою. Більш того, не позначається навіть критична нестача високих частот, оскільки вони відтворюються цілком адекватно. Але головний плюс SPS-604 – в пристойній гучності, якої запросто вистачає для одного робочого місця, а нелінійні спотворення не давлять на слух.

У підсумку колонкам можна поставити відмінну оцінку. За 15 доларів користувач отримає якісно зроблену акустику, здатну нормально грати. Звичайно, звучання незрівнянне з великогабаритними моделями, та якщо немає особливих претензій, то навіщо платити більше?

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студии TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі