рус
укр
 

Огляди та публікації

19.08.2013

SVEN 247: звук з доставкою куди завгодно

Ноутбучні колонки – окрема графа в розділі «Акустика». Ніби і чіплятися особливо до них не станеш, головне, щоб легко переносилися з місця на місце і тішили око. Ось і купують недосвідчені користувачі часто даремні колонки-зайчики, колонки-сердечка, всяких жабенят, ведмедиків тощо. А музику слухати з ними в результаті виявляється абсолютно неможливо. І заради чого, питається, уся краса?

Фінська компанія SVEN завжди вирізнялася в цьому плані на тлі загальної маси виробників недорогих колонок, приділяючи основну увагу якості звуку, а вже потім звертаючи увагу на прикраси і дизайнерські фішки. Так вийшло і з акустичним 2.0-комплектом SVEN 247. Смішно сказати – купити такі колонки можна всього за $13, тобто навіть на студентську стипендію. Водночас вони забезпечують цілком пристойну якість звучання. Важливе уточнення: цілком пристойне за мірками ноутбучної акустики звучання.

Колонки зовсім мініатюрні, а тому за бажанням їх можна розмістити куди завгодно. SVEN 247 – це ще й відмінний варіант для пікніків і походів, коли важку акустику з собою просто не візьмеш, а скрасити похідний побут музичним супроводом дуже хочеться. У будь-якому випадку, грають ці колонки набагато краще, рельєфніше і природніше за будь-які ноутбучні динаміки.

До речі, не варто турбуватися про те, що ви можете ненароком пом'яти такі колонки під час транспортування в сумці, вони виготовлені з досить міцних матеріалів з переважанням практичних матових поверхонь (глянець використовується лише в оздобленні лицьових панелей). Для більшої стійкості при встановленні на горизонтальну поверхню на днищі колонок передбачено невеличкі гумові ніжки, вони ж допомагають усунути деренчання під час прослуховування музики на максимальній гучності.

Динаміки в SVEN 247 широкосмугові, вони мають розміри 1×76 мм і оснащені традиційними для недорогих комплектів дифузорами з паперу, прикритими для збереження металевими сітками. Довго мудрити з підключенням акустики не доведеться, оскільки проводи кріпляться до колонок за умовчанням – тим краще, адже акустика, таким чином, у будь-який момент готова до експлуатації.

«Живиться» набір від звичайного USB-роз’єму, а для передачі аудіосигналу використовується стандартний штекер 3,5 мм. Є в моделі і роз'єм для мікрофона на випадок, якщо друзям, які завітали на вогник, раптом захочеться влаштувати конкурс Караоке.

Що ж стосується звуку, то чіплятися до його якості сенсу особливого немає. Для 13-доларової акустики SVEN 247 грає дуже і дуже непогано, відчувається навіть деяка об'ємність, та й запасу гучності цілком достатньо для шумної вечірки біля багаття на лісовій полянці. Отже, якщо вам треба вибрати щось просте, легке, дуже доступне і водночас ви не хочете згодом шкодувати про викинуті на вітер гроші, далі й дивитися непотрібно.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студии TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі