рус
укр
 

Огляди та публікації

03.04.2013

Миша, клавіатура і навушники – наші провідники у віртуальний світ. Огляд продукції SVEN

У справі винищення віртуальних супротивників важливі не лише професійні навички гравця, а й його підручний інвентар. Одними кулаками ви зможете хіба що розбити монітор. Миша, клавіатура і навушники – наші провідники у віртуальний світ. Від їхньої якості залежить як міра заглиблення в ігровий процес, так і успішність геймерських результатів. Компанія SVEN позичила нам комплект комп'ютерних гаджетів, огляд яких ми і пропонуємо вашій увазі.

Клавіатура SVEN Comfort 7600 EL

Клавіатура має досить класичний дизайн. Вона не страждає побічними ефектами сучасної любові до мінімалізму – будучи досить громіздким, девайс надає користувачеві декілька додаткових можливостей, що спрощують роботу. У верхній частині клавіатури розташовано тринадцять «додаткових» клавіш для швидкої роботи з Мультимедіа та Інтернетом. Розкладка і розміри інших клавіш стандартні.

Передбачено і можливість зміни кута нахилу клавіатури. На зворотному боці пристрою розташовано доладні ніжки-регулятори. Різниця між максимальним кутом і горизонтальним положенням пристрою не надто велика, проте достатня, щоб підвищити рівень комфорту під час тривалої роботи. На передній частині клавіатури розміщено спеціальну платформу для зап'ястків. Проте повністю упертися в неї руками не виходить, зважаючи на розміри підставки – на практиці зап'ястки лежать на столі.

Родзинкою SVEN Comfort 7600 EL є можливість перемикання світлодіодного підсвічування клавіш. На вибір користувача пропонуються три варіанти: блакитний, фіолетовий, червоний. Перемикання між кольорами здійснюється за допомогою спеціальної кнопки у правій верхній частині клавіатури. Можна і вимкнути підсвічування – та з естетичних міркувань краще цього не робити, оскільки істотна частина колориту у такому разі зникає. Самі по собі символи виділено не дуже виразно. Загалом, підсвічування зручне для аматорів працювати у пізній час доби при вимкненому світлі. Воно не занадто яскраве, тому очі навіть під час довгої медитації на клавішах не стомлюються.

Тактильні відчуття від зіткнення пальців з матовою поверхнею клавіш приємні. Робити набір на SVEN Comfort 7600 EL зручно й просто. До недоліків клавіатури можна віднести високий рівень шуму, що виникає під час натискання клавіш. Так, SVEN Comfort 7600 EL не віднесеш до розряду «мовчазних» пристроїв. Тому її творцям слід було якось приглушити класичне «клацання», адже підсвічування створює клавіатурі образ пристрою для нічного застосування.

У цілому девайс приємно вирізняється з-поміж своїх побратимів. Якщо на вашому столі багато вільного місця, а працювати або грати вам доводиться здебільшого вночі, то SVEN Comfort 7600 EL – дуже непогане рішення.

Миша SVEN RX-525 Silent Wireless

Своїм зовнішнім виглядом миша викликає потішні асоціації. Бічні сторони пристрою знизу мають опуклості для зручнішого розташування руки. Через цю особливість миша нагадує швидше за все гризуна – хом'яка з надутими щоками. Загалом корпус пристрою у чорно-сірих тонах, зроблений з матового пластика, приємний.

SVEN RX-525 Silent Wireless — представниця великогабаритних «гризунів», на яких рука користувача може розташуватися з комфортом. Незважаючи на «ледачий» вигляд миші, поверхнею вона ковзає досить упевнено. Під час тестування жодних вад помічено не було. Сенсор поводиться точно, без втрат контролю.

Особливістю «гризуна» є можливість перемикання роздільної здатності оптичного сенсора. Виконується ця процедура за допомогою кнопки, розташованої під колесом прокручування. У реальному часі ви можете відчути різницю між 800, 1200 і 1600 dpi. Таким чином, мишу можна налаштувати під себе.

На лівій бічній грані девайса розташовано дві довгасті кнопки для перегортання сторінок в Інтернеті. Дуже часто аналогічні пристрої потребують звикання, оскільки великий палець часто чіпляєся за ці кнопки. Тут для великого пальця зроблено спеціальне поглиблення, завдяки чому неумисне натиснення неможливе.

Миша працює у безпровідному режимі. «Заправляється» вона за допомогою трьох батарейок, лючок для яких розташовано на зворотному боці миші. Там же розміщено і кнопку вимикання живлення.

Заявлена розробниками фішка стосовно безшумного натиснення кнопок справді є. Беззвучність мишачого кліка приємно поєднується з тактильними відчуттями від торкання до кнопок: натиснення здійснюється чітко і впевнено, без зайвих зусиль. На тлі цього серйозною проблемою для любителів тиші стає гучність коліщатка прокручування. Розробники явно забули його приглушити. Зі своїми обов'язками «скрол» справляється упевнено, але видає виразне клацання при натисканні, що дещо дисонує з концепцією «мовчазних» кнопок.

У результаті роботи з SVEN RX-525 Silent Wireless у нас склалися позитивні враження. «Гризун» працює точно і без збоїв, має дуже корисну функцію перемикання роздільної здатності. Завдяки цьому використання миші виявилося зручним як в Інтернет-серфінгу, так і під час гри. За досить низької ціни (близько чотирьохсот рублів) SVEN RX-525 Silent Wireless продемонструвала високий рівень якості та зручності роботи.

Гарнітура SVEN AP-970MV

Гарнітура візуально вписується в кольорову гаму гаджетів, що оглядаються сьогодні: матова сіра поверхня з двома чорними глянсовими обідками виглядає ефектно. Навушники повністю зроблено з пластмаси. На наголов'ї є м'яка підкладка. Чашки прикріплено металевими скобами. Вага гарнітури середня – 240 грамів, чашки притискаються до голови досить щільно. Носити гарнітуру комфортно, проте після того, як знімаєш її після декількох годин використання, відчуваєш деяке полегшення, тому слід все ж робити невеликі паузи для розслаблення.

SVEN AP-970MV забезпечує непоганий рівень шумозаглушування. У метро, звичайно, комфортно не поїздиш, проте цього й не потрібно. Зі своїми завданнями система пасивного шумозаглушування SVEN PNC справляється непогано: дає можливість залишатися наодинці зі своєю улюбленою музикою або цілком віддаватися ігровому процесу, не відволікаючись на настирливих домочадців.

У лівий навушник вмонтовано висувний мікрофон. За бажанням можна просто заховати цю деталь і використовувати девайс за його прямим призначенням. Якість мікрофона прекрасно підходить для голосових команд в іграх або для розмов по «скайпу». У захованому стані мікрофон нагадує невелику шпильку. Його висування відбувається руками механічно – ця особливість повинна припасти до смаку покупцям, що збираються використовувати гаджет як для домашніх Інтернет-бесід, так і для прослуховування музики на вулиці.

До провода гарнітури прикріплено регулятор, що вимикає/вмикає мікрофон, змінює загальну гучність звучання, а також рівень низьких частот. Остання функція дає змогу адаптувати вираженість басів до типу прослуховуваного звукового матеріалу. Що приємно дивує, на максимальному рівні налаштування баси звучать дійсно досить глибоко.

Якість звучання прийнятна для комп'ютерної гарнітури. У навушників не дуже велика чутливість: 105 дБ/кГц – оглухнути SVEN AP-970MV вам точно не дозволить. Частотний діапазон стандартний (20 Гц – 20 кГц). Для меломанів, що особливо естетствують, люблять глибину і помічають усі нюанси музичних творів, це не кращий варіант. Проте при прослуховуванні музики з великою кількістю інструментів яскравість звуку не втрачається, він не перетворюється на невиразну кашу і зберігає свою оригінальну насиченість.

SVEN AP-970MV пропонує якісний рівень звучання за низькою ціною. Саме тому ми можемо зробити висновок, що для невибагливого меломана або геймера ця гарнітура – гідна альтернатива дорогим топовим моделям. Її можна рекомендувати передусім фанатам музики з вираженими басами і прихильникамм «скайп»-розмов.




Запропонований нам SVEN комплект комп'ютерних гаджетів, незважаючи на деякі недоліки, у своїй ціновій категорії має дуже гідний вигляд. Співвідношення ціни та якості оптимальне. Це відмінний і зручний набір для усіх потреб користувача ПК. Гаджети цілком можна рекомендувати для придбання і простим геймерам.

Джерело: www.stopgame.ru

Автор: Гліб Клєпцов


...
  всі  
test site