рус
укр
 

Огляди та публікації

01.04.2013

Відео і конференцзв'язок – набір рішень від SVEN

Багатопрофільна компанія SVEN має в асортименті своєї продукції багатий вибір веб-камер різних цінових рівнів і, відповідно, характеристик, а також різноманітних сценаріїв використання і переваг для користувачів, що різняться лише за виконанням.

Наприклад, модель SVEN IC-525 належить до середнього класу, має шарнірну ніжку, що забезпечує нахил камери під будь-яким кутом. Кліпса дає можливість закріпити пристрій на моніторі, а в складеному стані буде підставкою. Звичайно, є і вмонтований мікрофон. Індикаторний світлодіод повідомляє про те, чи увімкнена камера, захищаючи користувача від можливих курйозів.

З технічної точки зору цей пристрій обладнано CMOS-матрицею з роздільною здатністю 1280 × 1024, але відеоряд із частотою 30 кадрів/сек може захоплювати тільки при роздільній здатності 640 × 480. Оптична система складається з 5 лінз, фокусна відстань варіюється до безкінечності, проте настроюється вручну. Це справедливо і для описаних нижче камер.

Пристрій підключається через USB, а завдяки підтримці Plug&Play відпадає необхідність у встановленні драйверів. Додаткове програмне забезпечення SVEN дає змогу відстежувати положення обличчя і накладати різні відеоефекти. Підтримуються операційні системи Windows 2000/XP/Vista/7.

Незважаючи на вищий номер у назві, SVEN IC-650 має сенсор з нижчою роздільною здатністю 640 х 480. Відсутній індикатор роботи, проте є кнопки для швидкого збереження фотографій і накладення різного роду ефектів подальшої обробки, які роблять спілкування різноманітнішим і захоплюючим. Хоча веб-камера має інший дизайн, але функціонально конструкція не відрізняється від SVEN IC-525.

SVEN IC-720 у технічному відношенні близька до SVEN IC-650, втім, вартість її трохи вища. Камера має стильніше й добротніше виготовлення корпусу з кульковим шарніром для повороту під будь-яким кутом, але позбулася індикаторів і кнопок. Як і в інших моделях, ніжка комбінує функції настільної підставки і прищіпки на монітор. Камера може самостійно настроювати експозицію. Випускається пристрій у чорному і синьому кольорах.

Модель SVEN IC-920 повністю повторює характеристики і можливості SVEN IC-720. Головною відмінністю є алюмінієвий корпус з декоративним шліфуванням, що надає камері соліднішого вигляду і підвищує показники удароміцності конструкції. Тубус об'єктива може обертатися під будь-яким кутом, а розміщена зовні кнопка зробить миттєвим процес збереження фотографій з камери.

Веб-камера SVEN IC-950 HD належить до вищого класу і, як видно з назви, відрізняється підтримкою роздільної здатності 1280 × 720, причому на відміну від SVEN IC-525 забезпечує в цій роздільній здатності частоту оновлення на рівні 33 кадри за секунду. В цій моделі також пропонується скористатися ручним наведенням різкості замість автоматичного фокусування.

Конструктивні особливості прогумованої настільної ніжки, яка в розкладеному стані виступає прищіпкою для монітора, не дають змоги вільно обертати камеру, а тільки змінювати її нахил.

Усі перелічені камери не вирізняються високою ціною. Наприклад, рекомендована вартість SVEN IC-650 складає 415 рублів (125 грн.), SVEN IC-720 – 495 рублів (150 грн.), а SVEN IC-950 HD – 693 рублі (189 грн.). Охочі придбати ще простіші або, навпаки, складніші веб-камери SVEN можуть ознайомитися з повним асортиментом цієї категорії продуктів компанії.

Джерело: 3dnews.ru.

Автор: Костянтин Ходаковський


...
  всі