рус
укр
 

Огляди та публікації

17.12.2012

Комп'ютерна миша SVEN RX-440. Суцільні плюси

Що таке комп'ютерна миша? Начебто відповідь на це питання ясна і зрозуміла: корпус, дві основні кнопки управління ПК, класичний функціонал (виділити, перетягнути, скопіювати тощо). Проте, коли справа доходить до реального втілення, тут проявляються ключові особливості кожної моделі. Мабуть, перше, на що звертаєш увагу в комп'ютерній миші, – це комфортне положення долоні. Протягом робочого тижня ми взаємодіємо з маніпулятором до 40 годин. Тому рекомендація для користувачів «примірятися до пристрою і знайти свій розмір» набуває особливого сенсу.


SVEN RX-440

SVEN RX-440 Wireless

Компанія SVEN представила повнорозмірну комп'ютерну мишу SVEN RX-440 в двох форматах: провідному (Wired) і безпровідному (Wireless). Перший варіант більше припаде до смаку прибічникам класичних рішень і тим, хто надає перевагу бюджетним рішенням. Безпровідна ж технологія Wireless – для тих, хто цінує незалежність від проводів і кабелів. Замість шнура для з'єднання SVEN RX-440 Wireless з ПК використовується nano-ресивер. Дальність його дії – до 10 метрів. Вільне переміщення по поверхні столу дає можливість користувачеві продумати своє робоче місце і оптимально організувати простір.

Дебютант виглядає дуже стильно й переконливо. Долоня повністю обхоплює широкий корпус маніпулятора. Порівняно з моделями для ноутбуків або маніпуляторами класичного розміру різниця колосальна. Це все одно, що їздити на малолітражці, а потім пересісти на джип (за кермо або як пасажир), де можна витягнути ноги, руки і всістися зручніше. Прогумоване покриття миші дуже приємно на дотик і не залишає відбитків пальців (як на глянці). Природна форма корпусу забезпечує надійний контакт під час роботи. Картонна упаковка з віконцем блістера дає змогу придивитися до моделі ще в магазині.

Набір технічних характеристик та опцій також приємно дивує. Маніпулятор оптимізує роботу з інтернет-браузером за рахунок додаткових кнопок і колеса прокручування (4 + 1).

Особливості:

      • повнорозмірна миша;
      • широкий корпус для зручної постановки руки;
      • енергоефективна безпровідна технологія (2,4 ГГц);
      • прогумоване покриття маніпулятора;
      • стильний ергономічний дизайн маніпуляторів;
      • живлення – 2 батарейки типу ААА;
      • наявність додаткових кнопок і колеса прокручування (4 + 1).

Джерело: sven.fi


...
  всі