рус
укр
 

Огляди та публікації

18.12.2012

SVEN RX-333 Wireless. Новий представник комп'ютерної фауни

Компанія SVEN вивела новий різновид «гризуна» – SVEN RX-333 Wireless. Таким чином, комп'ютерна фауна поповнилася ще одним унікальним представником. Розпочавшись понад півроку тому, експеримент завершився дуже успішно. Як свідчать результати, новий екземпляр не лише зберіг, а й примножив свої навички доброзичливої взаємодії з людьми. Наявність додаткових кнопок управління і горизонтального колеса прокручування (3 + 1) роблять призначену для користувача роботу в інтернет-браузері та офісних застосуваннях ефективнішою.


SVEN RX-333 Wireless

Нову породу вирізняє збільшений розмір тулуба (повнорозмірний корпус маніпулятора). Розробники стверджують, що така будова «скелета» є ортопедичною, тому його дуже приємно тримати в руках. В усіх, хто взаємодіяв з «гризуном», знижується нервова і фізична напруга, піднімається настрій, з'являється посмішка на обличчі.

Темно-сіра, місцями чорна «шерстка» – класичне бойове розфарбовування «звіра». На спині – блискуче забарвлення, що сигналізує оточенню про близьку присутність SVEN RX-333 Wireless. Лівий і правий боки мають спеціальне покриття (Soft Touch), що захищає тварину від шкідливих дій довкілля (подряпин, ударів тощо).

Швидкість пересування у цього представника досить висока і може сягати 1800 dpi (кнопка перемикання роздільної здатності розташована з лівого боку, поруч з горизонтальним колесом прокручування). Тому далеко від себе його краще не відпускати. Надто високий ризик його втечі за монітор або на інший робочий стіл.

Купити цього вихованця можна практично в будь-якому магазині. Картонна упаковка з віконцем-блістером допоможе вибрати вподобану модель без особливих зусиль.

Особливості:

      • технологія Wireless;
      • високоточний оптичний сенсор 800, 1400, 1800 dpi;
      • повнорозмірна миша;
      • інтерфейс USB;
      • перемикач роздільної здатності;
      • прогумовані бічні поверхні (Soft Touch).


...
  всі