рус
укр
 

Огляди та публікації

28.09.2012

Акустика SVEN для мобільних і портативних пристроїв

Незважаючи на досить широку різноманітність продуктів, що випускаються під маркою SVEN, музична акустика як і раніше займає переважну більшість позицій в асортименті компанії. У зв'язку з бурхливим поширенням мобільних і портативних пристроїв на зразок смартфонів, планшетів і ультратонких ноутбуків, позбавлених можливості відтворювати досить гучний і якісний звук, не зайвим буде звернути увагу на лінійку колонок SVEN, призначених саме для цієї категорії пристроїв, які не обмежують їхніх власників у свободі переміщення.

Однією з найпримітніших з подібного роду аксесуарів є модель SVEN Boogie Ball R, що вирізняється скромними розмірами 50×50×35 мм і вагою всього 56 г. До того ж акустика має вмонтований літій-іонний акумулятор (3,7 В, 300 мА•год), що дає їй змогу не лише працювати автономно протягом 7-8 годин, а й використовуватися для заряджання мобільних пристроїв через порт micro-USB. Вихідна потужність складає 2,4 Вт, що немало для таких скромних розмірів. 36-мм динаміки не мають екранування.


Aкустична система SVEN Boogie Ball R

Конструкція направляє стереозвук на всі боки, а для поліпшення якості його відтворення застосовується технологія Bass Expander, що посилює низькі частоти. Джерелом звуку може виступати будь-який пристрій з 3,5-мм аудіороз'ємом. У комплекті також іде перехідник на 2,5-мм гніздо і кабель micro USB до USB для заряджання вмонтованої батареї. Колонка випускається в чорному, темно-синьому і червоному кольорах.


Мобільна акустика SVEN PS-36 має декілька цікавих конструктивних особливостей. Вона включає пару портативних і легко транспортованих 3-Вт динаміків діаметром 50 мм, оснащених магнітними утримувачами, перетворюючих їх в єдине ціле. Складна конструкція моделі PS-36 забезпечує транспортування акустики у захищеному від пошкоджень стані.


Aкустична система SVEN PS-36

Живлення може здійснюватися безпосередньо від USB-порту комп'ютера або від зовнішнього блоку, де розміщено 4 пальчикові батарейки, здатні забезпечити 8 годин автономної роботи. Кожен динамік має магнітне екранування, а його розміри складають 120×70×45 мм, загальна маса – 267 г (без батарейок).


Рішенння SVEN PS-35 істотно відрізняється від PS-36 за своїм виготовленням, але не за технічними характеристиками, тому можна не повторюватися. Кожна колонка має 50-мм динамік і майже кубічну форму, а також здатність до трансформації, покликану поєднувати дві властивості: компактність під час транспортування і ергономічність під час експлуатації. Шляхом повороту верхньої частини можна змінювати напрям звуку, виходячи з умов використання і бажань власника.


Aкустична система SVEN PS-35

Водночас із живленням від USB, можна вставити у праву колонку три пальчикові батарейки для 8-годинної автономної роботи, на ній також розташовано регулятор гучності, AUX-вхід і кнопка вимикання. Габарити кожної колонки дорівнюють 75×70×65 мм, а колективна вага – 372 г (без батарейок).


Портативна акустика SVEN OMNI повторює форму вмонтованих у них динаміків, має невеликий нахил, що забезпечує всенаправлене звукове поле, і виступаючу круглу сітку навколо дифузора. Діаметр колонок дорівнює 132 мм, а висота – 54 мм. Загальна маса комплекту складає 600 г.


Aкустична система SVEN OMNI

У кожній колонці встановлено 50-мм широкосмуговий динамік з неодимовими магнітами потужністю 2 Вт. Акустичне оформлення для розширення діапазону відтворюваних частот виконане у вигляді пасивного випромінювача, розташованого в днищі пристроїв. Права колонка включає мостовий підсилювач, що в 4 рази перевершує за потужністю підсилювачі класу AB, і регулювання гучності. Живлення здійснюється через USB-порт або 5-В адаптер.


Окрім чорно-сірого доступні також жовтий та салатовий кольори. Зазначимо, що в увімкненому стані підсвічуються нижня частина корпусу і регулятор гучності.


Комп'ютерна акустика SVEN 355 є простим і компактним рішенням для ноутбука. Алюмінієві дифузори з магнітним екрануванням діаметром 44 мм і потужністю 2,5 Вт поміщено в чорний пластиковий корпус і доповнено посилюючими бас пасивними випромінювачами, живлення передається лише через USB, але не звук – для цього використовується окремий 3,5-мм роз'єм «міні-джек». У конструкції використовується такий же пасивний випромінювач як і в моделі OMNI. Новинка оснащена регулятором гучності. Розміри кожної колонки складають 130×75×68 мм, а вага комплекту — 473 г.


Aкустична система SVEN 355

Проте якщо доводиться серйозно говорити про якість і гучність звучання акустики, то навряд чи будь-які портативні настільні колонки зможуть перевершити за цими характеристиками навушники. Асортимент цих продуктів SVEN дуже різноманітний за типом і варіантами виготовлення. Розглянемо частину з них, яким компанія надає особливе значення, відмічаючи їх унікальні особливості, а також високу якість звучання з глибокими басами.

У моделі SVEN SEB 12 WD як матеріал корпусу використовується дерево, що покращує акустичні характеристики цих внутрішньоканальних навушників з 10-мм мембраною. У комплекті йдуть три варіанти амбушурів різного розміру з штучного каучуку. Роз'єм під 3,5-мм гніздо має вигнуту форму і позолочені контакти. Частотний діапазон — 18–22000 Гц, чутливість — 106 ± 4 дБ, вага — 11 г, довжина кабелю складає 1,2 м.


Навушники SVEN SEB 12 WD

SVEN SEB 14 WD також належить до дерев'яної серії, проте відрізняється за виготовленням і перевершує попередню за частотним охопленням: 16–24000 Гц. Вага навушників — 18 г. У комплекті йде чохол для перенесення.


Навушники SVEN SEB 14 WD

Внутрішньоканальні навушники SVEN SEB 24 BK виготовлено з пластика, їх конструкція із зміщеним від центру амбушуром якнайкраще відповідає анатомії й дає їм можливість краще утримуватися у вушній раковині. Ця модель вирізняється збільшеним до 14 мм діаметром мембрани. Навушники мають частотне охоплення 18–22000 Гц, їх вага дорівнює 16 г. Щодо іншого вони нічим не відрізняються від попередньої версії.


Навушники SVEN SEB 24 BK

Флагманською моделлю внутрішньоканальних навушників SVEN є гарнітура SVEN SEB 26 BK, Що підходить до всіх мобільних і портативних пристроїв і, зокрема, надає можливість управляти плеєром iPhone, iPod, Samsung Galaxy Gio або Samsung La Fleur Wave 723. Для ширшої сумісності використовується адаптер з комплекту з двома 3,5-мм роз'ємами під навушники і мікрофон. Якщо акустичні характеристики навушників з 10-мм мембраною не відрізняються від моделі SEB 24 BK, то про мікрофон слід сказати, що його чутливість складає 58 ± 3 дБ, а частотний діапазон — 30–16000 Гц. Є також функція вимикання мікрофона. Вага гарнітури — 20 г, в комплекті до неї дві пари амбушурів іншого розміру.


Гарнітура SVEN SEB 26 BK

>SVEN SEB-250M є простішою гарнітурою з внутрішньоканальним навушниками з 10-мм мембранною. Чутливість динаміків і мікрофона відповідно дорівнюють 102 ± 4 дБ і 60 ± 3 дБ, а частотне охоплення характеризується відповідно діапазонами 50–18000 Гц і 50–16000 Гц. Накладки виготовлено із силікону, вони є незмінними. На кабелі розміщено багатозадачну кнопку управління сумісними пристроями (включаючи iPhone, iPod, iPad) для вимикання мікрофона, перемикання треків і зупинки відтворення. Вага — 15 г.


Гарнітура SVEN SEB-250M

Серед накладних навушників слід виокремити SVEN HP 50 WD, виготовлені в ретро-стилі з дизайном «під дерево». Вони наділені зручними амбушурами, регульованим наголов’ям і фірмовою технологією SVEN Extra Bass Volume, що забезпечує пружний і щільний бас. Навушники оснащено 40-мм мембранами. Вони забезпечують широке частотне охоплення від 15 Гц до 24 кГц.


Cтереонавушники SVEN HP 50 WD

Для зручності використання з мобільними пристроями довжина кабелю складає 1,2 м, при цьому в комплекті йде 1,1-м подовжувач. Вага навушників — 172 г. Є ще аналогічна модель SVEN HM 50 WD, що виконує функції гарнітури.


Гарнітура SVEN HM 50 WD

Широкий асортимент сучасної музичної акустики під маркою SVEN представляє увесь спектр рішень для будь-яких мобільних і портативних пристроїв, але на відміну від більшості конкуруючих продуктів забезпечує високу якість відтворення за дуже доступною ціною.

Джерело: 3dnews.ru.

Автор: Костянтин Ходаковський


...
  всі