рус
укр
 

Огляди та публікації

11.09.2012

SVEN Comfort 4400 Wireless. Незалежність у моді!

Восьмигодинний робочий день, що не кажіть, випробування. Тому іноді хочеться трансформувати своє робоче місце на що-небудь комфортніше й затишніше. Офісний стілець – на крісло, на яке можна було б забратися з ногами, або диван, щоб витягнути ноги. А робочий стіл – на підставку (для клавіатури і комп'ютерної миші), що відкидається. У цю картину хочеться додати одну деталь... технологію Wireless, щоб не залежати від кабелів пристроїв введення.


Безпровідний набір SVEN Comfort 4400 Wireless

Компанія SVEN представила безпровідний набір (клавіатура + миша) SVEN Comfort 4400 Wireless для роботи з ПК. Назва говорить сама за себе. У пристроях передбачено усе, щоб користувач почувався комфортно під час роботи з ПК. Моделі працюють від комплекту батарейок типу ААА. «Їдять» вони мало – досить двох штук, щоб на декілька місяців забути про живлення комплекту. Високоякісна мембрана клавіатури забезпечує тихий хід клавіш і, як наслідок, знижений рівень шуму. Набір легко підключається до ПК за допомогою USB-роз’ємів. Пристрої сумісні з такими ОС, як Windows XР/Vista/7. Відмітимо, що дальність дії пристрою – до 10 метрів.

В SVEN Comfort 4400 Wireless обладнано клавішами швидкого доступу до Мультимедіа, офісних застосувань та Інтернету. Завдяки їх розташуванню (справа і зліва від основної робочої зони) клавіатура має дуже компактний вигляд. За допомогою колеса прокручування, розташованого у правому верхньому кутку моделі, можна регулювати звук.

Ергономічна конструкція миші підходить майже під будь-яку руку (велику чи маленьку). Жодного затискання кисті або додаткової напруги в зап'ястку. Розширений набір кнопок (4 + 1) прискорює роботу в Інтернеті. Дві кнопки на лівому боці миші забезпечують перехід між проглянутими сторінками (назад-вперед) у браузері. Це зручно, оскільки не треба звертатися до іконок завантаження.

Сучасний дизайн пристрою дає йому змогу оптимально вписатися в будь-який інтер'єр робочого місця.

Джерело: sven.fi


...
  всі