рус
укр
 

Огляди та публікації

12.09.2012

SVEN Comfort 4200. Для творчих і ділових!

Ви працюєте копірайтером, і начальство зажадало статтю на 10 аркушів до завтрашнього ранку? Ви – студент останнього курсу, і Вам належить за тиждень написати диплом? Що ж, не варто втрачати час – до роботи! Окрім витривалості і величезної працездатності, Вам у цьому випадку стануть у нагоді літри енергетика, незвичайне натхнення і, звичайно ж, надійна клавіатура, здатна витримати тисячі натискань. Адже текст народжується не за одну хвилину. Необхідно не лише придумати ідею, а й підібрати потрібні слова, а це означає – видаляти фрази або цілі абзаци, друкувати знову і знову.


Клавіатура SVEN Comfort 4200

Компанія SVEN представила нову клавіатуру із серії Сomfort для тих, хто багато часу проводить за комп'ютером. Тонка конструкція, високоякісна мембрана, приємна на дотик прогумована поверхня – модель SVEN Comfort 4200 створена для того, щоб зменшити навантаження на руки. У пристрої передбачено підставку для зап’ястків рук. Вона має дуже стильний вигляд завдяки виготовленню під дерево або під карбон. Літери на друкарській розкладці мають приємне охристе забарвлення.


Клавіатура SVEN Comfort 4200

Якщо маєте сумнів у значенні терміну або хочете знайти більше інформації про тему – натисніть клавішу швидкого виклику браузера, що розташована ліворуч від робочої зони клавіатури. Домашня інтернет-сторінка запуститься самостійно без звернення до відповідної іконки на робочому столі монітора і додаткових маніпуляцій з мишкою. До речі, прокручувати сторінки сайтів можна і за допомогою клавіатури. У лівому верхньому кутку спеціально для цих цілей передбачено колесо прокручування. Модель має також клавіші швидкого доступу до Мультимедіа (запуск програвача, зменшити / збільшити гучність, MUTE, відтворення / пауза) та офісних застосувань. Вони розташовані праворуч від робочої зони клавіатури.

Ну, а якщо уява розігралася, і робота затягнулася до глибокої ночі? Ви не завадите своїм домочадцям спокійно спати і бачити солодкі сни навіть о 5 годині ранку. Знижений рівень шуму робить натискання кнопок практично безшумним.

SVEN Comfort 4200 – це стильна мультимедійна клавіатура як для ділових, так і творчих людей!

Особливості:

  • Cовременный дизайн, тонка конструкція
  • Високоякісна мембрана
  • Зручне колесо прокрутки
  • 12 клавіш для швидкого виклику Мультимедіа, інтернету та офісних застосувань
  • Знижений рівень шуму
  • Підставка для зап’ястків рук
  • Інтерфейс USB

Джерело: sven.fi


...
  всі