рус
укр
 

Огляди та публікації

13.07.2012

Нова лінійка комп'ютерних мишей від SVEN. Повне перезавантаження!

Компанія SVEN оголосила про тотальне оновлення лінійки комп'ютерних мишей на вітчизняному ринку. Умовно її можна розділити на три класи: початковий, мідл- і топ-клас.


Оптична миша RX-111

Оптична миша RX-150

Оптична миша RX-170

Оптична миша RX-180

Оптична миша RX-180

Лінійка включає такі варіанти моделей:
      • оптичні/лазерні – для тих, хто знається на точності й швидкості роботи мишей;
      • безпровідні/провідні;
      • мишки із симетричним розташуванням клавіш і симетричною конструкцією. Вони підходять як для правші, так і для лівші;
      • мишки для ноутбука. У лінійці вони вирізняються розмірами і компактністю;
      • мишки з безшумними кнопками. Такий варіант підійде для тих, хто втомився від звичного клікання клавіш і мріє про тишу хоча б удома;
      • мишки, в яких використовуються енергозбережні технології. Таке рішення значною мірою подовжує життя батарейкам у безпровідних мишах.

Збалансована з урахуванням останніх тенденцій у розвитку комп'ютерної периферії нова лінійка здатна забезпечити користувачеві максимально комфортну роботу з ПК або ноутбуком. Він отримує дуже слухняного, невибагливого і чутливого до усіх команд «звіра».

Компанія SVEN не забула і про тих, хто ставиться до гаджетів не лише як до робочих інструментів, а й як до аксесуарів. Дизайн пристроїв варіюється від класичних (у чорно-сріблястому кольорі) до сміливих екстравагантних рішень (у червоному і синьому).

Перші представники нової лінійки з'явилися в магазинах ще наприкінці червня. Ключові особливості моделей – це зручна для кисті обтічна форма, дві робочі кнопки, колесо прокручування і приємна напомацки прогумована поверхня. Мишки можна використовувати без килимка, вони працюють практично на будь-якій поверхні, підтримують ОС Windows 2000/XP/Vista/7.

Надходження моделей середнього і топ-класу очікується ближче до осені.


...
  всі