рус
укр
 

Огляди та публікації

06.02.2012

Активна акустична стереосистема SVEN Royal 2R. Королева звуку!

Компанія SVEN презентувала довгоочікуване оновлення – активну акустичну стереосистему SVEN Royal 2R.


Мультимедійна акустична система Royal 2R

Модель є продовженням знаменитої серії Royal, представники якої упродовж вже декількох років постійно завойовують найвищі позиції у різних спеціалізованих рейтингах і визнаються топовими у своєму класі не лише серед покупців, а й у професійному середовищі.

За багатьма технічними особливостями новинка близька до Royal 1R. На відміну від останньої, SVEN Royal 2R має вищу потужність (100 Вт) і більші габарити.

Відтворення високих частот здійснюється шовковими куполоподібними ВЧ-динаміками діаметром 25 мм. За низькі частоти відповідає НЧ-динамік діаметром 165 мм. Його кулеподібне фазовирівнююче тіло зводить до мінімуму кількість звукових спотворень, вирівнює АЧ-характеристику. Дифузор низькочастотного динаміка виготовлено з плетеного полімерного матеріалу. Звук у новинки дуже детальний, глибокий, чистий і насичений.

У моделі чудово вирішено питання комунікації АС з різними джерелами аудіосигналу. Royal 2R сумісна з ПК, ноутбуком, DVD-плеєром та іншими мультимедійними програвачами. Наявність двох комутованих стереовходів надає користувачеві можливість підключати до колонок одночасно 2 пристрої.

Управління моделлю здійснюється c допомогою дистанційного пульта, а також за допомогою кнопкової панелі, розташованої на лицьовій стороні корпусу лівої колонки. У пульті ДУ передбачено такі функції, як регулювання гучності усієї АС, роздільне настроювання рівня низьких частот і високих частот, тимчасове вимикання звуку (режим «Mute»), перемикання між стереовходами системи (AUX, PC). Зручна інформаційна панель управління містить три кнопки, що дають змогу змінювати тембр НЧ, ВЧ і загальну гучність колонок. Дублювання цих опцій дуже раціональне, оскільки у разі несправності пульта основні функції управління SVEN Royal 2R також будуть доступними для користувача.

Дерев'яний корпус з обробкою лицьової панелі колонок рояльним лаком є визнаним трендом у дизайні акустики та візитною карткою серії Royal. Саме класичний чорний колір надає їй елегантності, вишуканості та королівської статі.

Особливості:

  • Шовкові ВЧ-динаміки
  • Високоякісний частотний фільтр
  • Дифузори динаміків з полімерного матеріалу
  • Кулеподібне фазовирівнююче тіло НЧ-динаміка
  • Пульт дистанційного управління
  • Електронне управління гучністю і тембром на передній панелі
  • 2 комутовані стереовходи
  • Високоякісний корпус з MDF з обробкою рояльним лаком

...
  всі