рус
укр
 

Огляди та публікації

17.05.2012

Агресивний хлопець. Огляд ігрового джойстика SVEN Aggressor, www.igromania.ru


SVEN Aggressor

Компанія SVEN відома своєю акустикою, проте в її асортименті є ще чимало всього цікавого, наприклад – гарнітури, джерела безперебійного живлення, мишки, клавіатури і навіть веб-камери. Тепер ось з'явилися й ігрові джойстики для любителів авіасимуляторів. Випускають їх зараз рідко, так що ми не полінувалися і взялися протестувати модель.

Розпишіться

SVEN Aggressor поставляється в простій картонній коробці синьо-білого кольору, на якій зображено сам пристрій і подано список технічних характеристик кількома мовами. Усередині усе просто. Ніякого пінопласту і зайвих деталей, джойстик утримує пара паперових пластин. У комплекті є диск з драйверами, інструкція та річна гарантія.

Сам джойстик виглядає просто. Велика основа з чорного пластика прикрашена золотистою вставкою по колу. Для кріплення на столі на днищі розташовані чотири невеликі присоски. Саме руків'я зроблено в одному стилі з платформою. Форма хороша: пальці зручно лягають на виїмки зі зворотного боку. Не підкачали й габарити: руків'я досить довге, щоб умістити навіть велику руку.

Набір органів управління стандартний. Під вказівним пальцем розташувався курок. Під великим – п'ять кнопок і капелюшок огляду. Крім того, є клавіші на основі – два ряди по три штуки зліва від руків'я і слайдер перед нею. Цікаво, що усі кнопки відмічені просто цифрами, ніяких мудрованих назв. І це зручно – настроюючи гру, завжди бачиш, якій клавіші що призначено.

На зліт

З комп'ютером Aggressor спілкується по USB. У комплекті є диск з ПЗ, проте, в принципі, можна обійтися і без нього. Як тільки Windows відчуває джойстик – одразу ж накочує на нього драйвери і прекрасно працює. Щоправда, не вдасться виробити тонкі настройки, які пропонує фірмова програмка.

У роботі SVEN Aggressor порадував. Липучки чіпко прилипаються до столу і витримують цілком серйозні навантаження. Розташування клавіш більш ніж зручно. Сама ручка досить туга, щоб не проскакувати потрібний кут, до того ж у неї є вертикальна вісь повороту. Для любителів гострих відчуттів передбачено функцію вібрації, що вмикається повзунком на днищі. Єдине, що нам не дуже сподобалося, – занадто велика мертва зона, що складає приблизно 10 градусів.
Обійдеться SVEN Aggressor в 750 рублів. За ці гроші нам пропонують маніпулятор з усіма основними можливостями. Так, зроблено все просто, та зате зібрано і працює на відмінно. Для тих, хто ще не впевнений, чи хоче він залучитися до прихильників авіасимуляторів, – відмінний вибір.


...
  всі