рус
укр
 

Огляди та публікації

13.02.2009

Компанія SVEN вибрала кращих партнерів

ТМ SVEN відзначила найбільш активних і успішних партнерів, що досягли вагомих результатів у професійній діяльності з продаж за 2008 рік.

Протягом 8 місяців регіональні (Одеса, Львів, Харків і Дніпропетровськ) і головний офіси SVEN в Україні визначали кращих в акції «Sven 8 х 8». Компанії-призери високо позиціонуються на вітчизняному ринку ІТ-індустрії, і заслужені нагороди було підтверджено цінними призами, серед яких телевізори, відеокамери, мобільні телефони, а також 14 туристичних поїздок в екзотичні країни світу. Головні призи дісталися компаніям «Мікротрон» (м. Запоріжжя), «Рома» (м. Запоріжжя), «Нікс» (м. Донецьк), «Пінфок» (м. Павлоград), «Алгрі» (м. Одеса), «Гігабайт» (м. Сімферополь), «Неолоджік» (м. Одеса), «Інтех» (м. Одеса), «Стек-Комп'ютер» (м. Львів), «Медіа-Вест» (м. Львів), «Пріоритет» (м. Львів), DC-Link (м. Харків), CMT (м. Харків) і Legion (м. Харків). Крім того, найбільші компанії PRO-напрямку отримали почесний статус ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА ТМ SVEN з професійного аудіо- та світлового устаткування.


Повний текст публікації можна подивитися тут: www.ht.ua

Примітка веб-редактора: нагородження переможців відбулося на щорічній підсумковій конференції компанії, з матеріалами якої ви можете познайомитися на нашому сайті.


...
  всі