рус
укр
 

Огляди та публікації

20.07.2009

ТМ SVEN – призовий спонсор ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Тарас Бульба»

17-19 липня 2009 року в місті Дубно за підтримки ТМ SVEN відбувся традиційний Всеукраїнський фестиваль «Тарас Бульба» — свято справжньої української рок-музики.

Жива музика, яскраві молоді таланти, професійне виконання, цікаві гості, а також «колоритні» глядачі, справжній кайф — неодмінні атрибути колоритного дійства, що вирувало цими днями під мурами мальовничого Дубенського замку. Місцеві мешканці кажуть, що саме в їхньому місті з року в рік самостверджується український рок. Тож поступитися фестивалем навіть у часи кризи не захотіли жодному з українських міст. Цього разу переможцями рок-битви стали столичні гурти: «Чар-зілля» (Гран-прі), «SЮR BАND» (І місце), «Гапочка» (ІІ місце) і «Галяк» (ІІІ місце).


Виступ на гала-концерті фестивалю

Виступ на гала-концерті фестивалю

Виступ на гала-концерті фестивалю

Виступ на гала-концерті фестивалю

Фестиваль «Тарас Бульба» — ровесник Незалежної України. ТМ SVEN вже традиційно підтримала фестиваль і презентувала в якості Гран-прі фестивалю комплект професійного звукопідсилювального обладнання.


Приз від ТМ SVEN — Гран-прі фестивалю

Детальніше ознайомитися з матеріалами та найяскравішими сюжетами фестивалю, а також поділитися своїми враженнями про фестиваль ви можете на сайтах організаторів www.tarasbulba-fest.kiev.ua та www.ogo.ua/gallery, а також на сайтах www.rivne1.tv і www.radiosvoboda.org. Фоторепортаж з фестивалю можна подивитися тут.


...
  всі