рус
укр
 

Огляди та публікації

11.02.2009

Шоу-устаткування по-SVENівському

Технологии ШОУ, № 6/2008
Оригінал статті (PDF, 426 КБ)
31 жовтня в санаторному комплексі «Пуща Озерна» під Києвом, на тлі живописної природи, торгова марка Sven проводила спеціалізований семінар, присвячений новинкам професійної серії акустичного і світлового устаткування.

Пуща Озерна

Про семінар

У заході взяли участь представники операторів ринку професійного звуку і світла зі всієї України: Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Львова, Севастополя, Трускавця, Запоріжжя та інших міст. Регіональні представництва ТМ Sven з Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Львова також взяли участь в обговоренні новинок продукції і надали всебічну підтримку в організації спеціалізованого семінару.

Презентацію новинок продукції проводив менеджер ТМ Sven з професійної серії Євген Васильев (на знімку зліва), який детально і захопливо розповів учасникам заходу про лазерне та світлове устаткування, мікшерні пульти й підсилювачі, пристрої обробки звуку та ефектів, нову серію акустичних систем, виготовлених цією торговою маркою. Всі охочі могли також побачити нові моделі в роботі, власноруч протестувати їх і отримати від доповідача відповіді на питання, що їх цікавили. Особливе захоплення і море позитивних емоцій в учасників семінару викликала демонстрація лазерного і світлового устаткування.

Своєрідним апогеєм вечора стала комплексна демонстрація акустичного, лазерного, світлового устаткування і дим-машин, яка проводилася в рамках культурної програми – виступу київської панк-рок групи STINX. Яскравий виступ цих чудових музикантів привніс у програму семінару божевільний драйв і, крім того, наочно проілюстрував, на що здатні нові технічні рішення від ТМ Sven.

 
Ознайомлення з новинками

Семінар завершився за північ і залишив у всіх приємні враження, адже не часто надається чудова можливість дізнатися так багато про новинки шоу-техніки, побачити їх своїми очима та обговорити з колегами зі всієї країни.

Журнал «Технології Шоу» виражає особливу подяку Ользі Киценко за допомогу в підготовці даного матеріалу.

 
Виступ групи STINX

ДУМКИ

Борис Меркулов, регіональне представництво «Sven-Дніпро»,
м. Дніпропетровськ:

«Традиційно найбільший попит у нашому регіоні має акустика для домашніх кінотеатрів, пасивна акустика, підсилювачі та активна мультимедійна акустика Sven. Остання – це топ-продукт, завдяки якому компанія стала відомим брендом. Sven любить порадувати споживачів інноваціями, доказом чого є сьогоднішній семінар, присвячений новій товарній групі. Всі представлені новинки – лазерне й світлове устаткування, мікшерні пульти й підсилювачі, пристрої обробки звуку та ефектів, нова серія акустичних систем – поки що маловідомі, і тому викликають у конкурентів скептичні усмішки. Час і практика повинні довести, на що здатні нові рішення від Sven, тим більше що до сьогодні переважна більшість новинок упевнено "ставала на ноги" і знаходила своїх вдячних покупців. Професійна акустика компанії Sven вже досить широко відома і добре себе зарекомендувала. Ця акустика розроблена спеціально для груп середнього рівня, наприклад, навчальних закладів, які хочуть обладнати свої актові зали сучасною технікою, і при цьому вкластися в шкільний бюджет. Для організації подібних культурних заходів Sven розробила також новий клас світлових та лазерних пристроїв».

Тарас Івко, приватний підприємець, м. Красноармійськ:

«З компанією Sven я співробітничаю впродовж 4 років. На початку нашої співпраці найбільшою популярністю у покупців користувалися мультимедійні набори Sven 2.0 і 2.1 для комп'ютерів, потім головне місце в обсягах продаж зайняла техніка Hi-Fi класу (підлогові комплекти: сабвуфери, колонки). Мої клієнти позитивно відгукуються також про ресивери компанії Sven, оскільки при ціні на 20–30% нижче, ніж у конкурентів, вони нічим не поступаються, наприклад, "молодшим" моделям ресиверів Pioneer. Зараз компанія Sven активно розширює лінійку світлового устаткування, а також продуктів Pro – професійної серії акустичних систем для кафе, клубів, ресторанів. Гадаю, що новинки матимуть успіх у споживачів тому, що співвідношення ціна-якість у техніки Sven завжди перебуває на гідному рівні. Важливим моментом у виборі продукції цієї компанії є розвинена мережа авторизованих сервісних центрів по всій Україні. Коли для мене постає питання вибору товару, який буде на полицях магазинів, існують такі критерії відбору: в першу чергу – якість, в другу – наявність сервісу, і тільки потім обговорюється ціна. При виборі на користь продукції Sven ні у продавця, ні у покупця не виникає проблем із сервісним обслуговуванням».

Ясинський Юрій, бюро музичної техніки «Парк Аудіо», м. Севастополь:

«На цьому семінарі ми вперше познайомилися з компанією Sven як з виробником світлового і звукопідсилювального устаткування. До цього ми знали про Sven виключно як про техніку побутового класу (акустичні системи для комп'ютерів, побутові підсилювальні прилади тощо). На запрошення ТМ Sven ми приїхали на семінар для знайомства з її серією професійних пристроїв. Оскільки "Парк-аудіо" працює у напрямі прокату та торгівлі електромузичним устаткуванням, частина представлених тут пристроїв нас зацікавила, серед них – радіомікрофони, пульти мікшерні, світлотехніка. Варто відзначити, що майже вся техніка Pro розрахована на дуже високу професійну і, відповідно, цінову категорію. Серед даної серії давно не вистачало проміжної бюджетної ланки – шоу-устаткування, яке було б доступне творчим колективам аматорського рівня. Представлена серія продуктів Sven якраз і посяде цей упущений сегмент ринку. З плюсів новинок можна відзначити пристрої дистанційного управління в димових і бульбашкових машинах, які йдуть у комплекті з пристроями».

ДОВІДКА

З 2005 р. ТМ Sven розпочала постачання професійного звукового і світлового устаткування для проведення всіляких культурно-розважальних заходів. Відмінною рисою компанії була й залишається грамотна цінова політика, наявність повного асортименту продукції на складі, якісне сервісне обслуговування. Останньому приділяється особлива увага, наслідком чого є 70 авторизованих сервісних центрів по всій Україні (як мінімум, по одному в кожному великому місті). Причому ремонт устаткування компанії Sven може бути здійснено в будь-якому з них, незалежно від міста, де була здійснено покупку.

До лінійки професійної серії сьогодні входять такі продукти, як сабвуфери й підсилювачі потужності, пульти мікшерів з підсилювачем, активні й пасивні акустичні системи, устаткування для обробки звуку (графічні еквалайзери, активні кросовери, цифрові звукові процесори, компресори і контролери вмикання/вимикання мережевого живлення), провідні та безпровідні мікрофони.

У 2008 року ТМ Sven представила нову серію професійного сценічного устаткування: лазерні, автоматизовані та інші світлові пристрої, DMX-контролери і пристрої ефектів.

Катерина Підгурська


...
  всі