рус
укр
 

Огляди та публікації

03.04.2020

Портативні акустичні системи від компанії SVEN


Sven - майже король бездротової акустики


Портативні бездротові Bluetooth колонки вже давно набули популярності та є в багатьох користувачів. На ринку представлено величезну кількість цих пристроїв, і схоже, що кожен поважаючий себе виробник випускає дану техніку. При цьому, більшість портативних колонок має невеликі габарити та низьку потужність звуку. Компанія SVEN вирішила вийти за ці рамки і представила на ринку різноманітні пристрої, одні з яких здатні наповнити музикою невелику кімнату, а інші - невеликий ліс.


SVEN PS-650 - хай буде дискотека!

Портативна акустика SVEN PS-650

Портативна акустична система SVEN PS-650 здатна прикрасити будь-який відпочинок. Пристрій оснащений ефектним підсвічуванням, яке здатне змінювати колір в такт музики, має можливість відтворювати музичні композиції за допомогою Bluetooth з'єднання (при цьому є можливість об'єднання двох колонок в одну акустичну систему), читає карти пам'яті USB і microSD, має вбудоване FM-радіо і може відтворювати музичні композиції з AUX. Мікрофонний вхід має функцію відлуння, вбудовано еквалайзер і LED дисплей. Все це, і не тільки, в портативній акустичній системі SVEN PS-650.


Детальніше

SVEN PS-490 – забагато музики не буває

Портативна акустика SVEN PS-490

Якщо з будь-яких причин SVEN PS-650 для вас занадто, то SVEN PS-490 – це відмінна альтернатива. Акустична система має не такі солідні габарити, але при цьому здатна видавати хороший, глибокий бас і 36Вт чистого звуку. Настільки якісне звучання забезпечують два низькочастотних динаміка по 100 мм кожен, і два повноцінних високочастотних динаміки діаметрами 35мм. Стерео система може відтворювати аудіо композиції за допомогою Bluetooth, вбудованого FM радіо, а також з карт пам'яті USB і microSD.


Детальніше

SVEN PS-465 - маленька дискотека!

Портативна акустика SVEN PS-465

Асортимент портативних акустичних систем компанії SVEN для веселих, галасливих компаній гідний поваги. SVEN PS-465 оснащена двома динаміками діаметром 95 мм кожен, що здатні видавати цілих 18 Вт. Цієї потужності більш, ніж достатньо, тому і в приміщенні, і на природі дана акустична система виглядає вельми гідно. SVEN PS-465 здатна відтворювати звук через Bluetooth, з карт пам'яті USB і microSD, також SVEN PS-465 оснащено FM-радіо.


Детальніше

Бездротова колонка SVEN PS-330

Портативна акустика SVEN PS-330

Пристрій підтримує бездротову передачу сигналу по Bluetooth, при цьому є можливість об'єднання двох колонок в одну акустичну систему. Здатний відтворювати музичні композиції з Flash, microSD накопичувачів і через AUX. Оснащений пасивним випромінювачем, який надає звуку глибокий та насичений бас. Крім цього, SVEN PS-330 може ділитися зарядом з мобільними пристроями, по суті виконуючи функцію PowerBank.


Детальніше

SVEN PS-190 - функціональний будильник.

Портативна акустика SVEN PS-190

SVEN PS-190 - це відмінне рішення для використання в квартирі. Пристрій оснащений чималим LED дисплеєм з великими й чіткими цифрами, які здатні відображати поточний час і режими роботи. Є функція будильника, в якості звукового сигналу SVEN PS-190 здатна відтворювати як стандартні мелодії, так і будь-яку композицію, записану на карту пам'яті в теці «Alarm». Колонка також відтворює музику через Bluetooth, по дротовому з'єднанню, з USB і microSD карт пам'яті.


Детальніше

Асортимент компанії SVEN не обмежується портативними пристроями, оптимізованими для передачі аудіо сигналу з телефону або планшету. Компанія займається розробкою та виробництвом різних акустичних систем, які мають оригінальні форми та нестандартні інженерні рішення, чистий якісний звук і, що саме головне, прийнятну ціну....
  всі