рус
укр
 

Огляди та публікації

26.04.2018

HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки

SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.


Упаковка

Поставляється SVEN PS-470 в картонній коробці середніх розмірів дизайн якої - це поєднання фірмових тонів виробника плюс ілюстрації акустики, які є майже на кожній стінці і деякої кількості інформації про неї.

Дані спереду і ззаду дублюють один одного. Тут велика фотографія колонки, а ще в вигляді мініатюр винесені відомості про ключові її особливості. Також є адреса глобального сайту і помітка Bluetooth, яка вказує на бездротовий формат підключення до джерела звуку.


На одній з бічних стінок - паспорт обладнання на декількох мовах, а також відомості про комплект поставки.

Протилежна частина коробки примітна деякими даними про особливості продукту, відомостями про сумісні зі SVEN PS-470 джерела звуку та ін.Комплект поставки

Відкривши коробку, всередині неї, крім, звичайно ж, «героя» цього огляду, користувач «виявить» невеликий кабель USB / micro-USB, що служить для підзарядки колонки, а ще різну документацію. Крім того, є кабель mini jack 3,5 мм, необхідний для дротового підключення PS-470.


Технічні характеристики

 • Вихідна потужність — 18 (2х9) Вт;
 • Частотний діапазон — 100 – 20 000 Гц;
 • Діапазон частот тюнера — 87.5 – 108 МГц;
 • Розміри динаміків – 95 мм;
 • Джерело живлення - акумулятор на 1800 мAч, USB: DC 5 Вт;
 • Підтримувані профілі Bluetooth — HSP, HFP, A2DP, AVRCP;
 • Радіус дії — до 10 м;
 • Розміри виробу – 400х190х154 мм;
 • Вага – 2050 г.


Материалы

У корпусі SVEN PS-470 виробник використовує кілька типів матеріалів. Переважно - це пластик з напиленням soft touch. Крім того, попереду велика металева сітка, що прикриває динаміки, а знизу на панелі пара гумових насадок, необхідних для того, щоб колонка впевнено трималася на площині, на якій розташована в конкретний момент.


Якість збирання

Із збиранням все в повному порядку. Всі елементи відмінно «збиті» один з одним, ніде ніякого люфту деталей або їх скрипу.

Окреме спасибі виробникові за пластик з покриттям soft touch, на якому легко затираються різні дрібні потертості - в цьому плані формат безпрограшний.

Дизайн

З зовнішністю в SVEN PS-470 дизайнери також не прогадали - обраний дійсно крутий стиль, який чимось схожий на дизайн бумбуксів середини-кінця 90-тих. Таку «штуку» круто поставити на плече і «розсікати» з нею по вулицях великого міста, ну або просто взяти з собою на природу або в іншу поїздку. І нехай це звучить дещо банально, але такий формат буде всюди на своєму місці, класно доповнюючи свого власника.

Ергономіка

Всю передню панель прикриває металева сітка, за якою «ховаються» 95 мм динаміки.

Трохи вище розташований невеликий дисплей, а вже безпосередньо на верхній частині корпусу - ряд кнопок. Розібратися з їх призначенням нескладно, оскільки біля кожної є своя піктограма, які «підказують» про функціональність: вибір джерела відтворення, керування програванням, пошук FM-каналів, регулювання гучності тощо.


На тильній частині корпусу реалізований індикатор заряду, перемикач живлення, слот для карт microSD, інтерфейс AUX і повноцінний порт USB.


Праворуч і ліворуч на «боковушках» - пасивні випромінювачі.

Дисплей

Екран простецький за визначенням. Згідно з ідеєю виробника, він повинен відображати ті чи інші дії системи, і з цим він справляється. Єдиний, скажімо так, нюанс - при сонячному світлі відображаєма інформація сильно сліпне і практично не зчитується. Втім, після звикання до кнопок зверху, на дисплей фактично перестаєш дивитися.


Підключення

Підключення до джерела звуку в SVEN PS-470 виконується двома варіантами - бездротовим й провідним. Для останнього в класичному комплекті поставки передбачений відповідний кабель.

При бездротовому підключенні виробник гарантує стабільний сигнал на відстані до 10 метрів в зоні прямої видимості.

Під час бездротового підключення PS-470 можна підключити й провідним шляхом. У цьому випадку джерело сигналу буде автоматично переключено на провід. Якщо хочете повернути за замовчуванням бездротове підключення, але не відключаючи при цьому кабель, необхідно натиснути і утримувати кнопку MODE.

Довільних розривів при бездротовому підключенні в зоні заявленого радіусу дії у мене не було..

Відтворення із знімних носіїв

Але крім підключення PS-470 до смартфону, планшету або іншого джерела звуку, вже згадана акустика «навчена» також відтворювач аудіо з карт microSD та USB-накопичувачів. Розпізнається носій до 32 ГБ включно з файлової системою FAT32.

FM-приймач

Вбудований FM-приймач працює добре. В межах міста я «ловив» до 15 радіоточок з яких 10-11 звучали чисто.

За Києвом, в межах 30 кілометрів кількість станцій зменшувалася до 9-10, з яких без спотворень працювали 5, що також непогано.

Якість звуку

Звук мені сподобався. Тут хороші високі частоти і чіткі середні. Низьких спочатку здавалося замало, але тут виручила налаштування «b» в еквалайзері. Буквально пару поділок і низькі частоти стали значно краще.

Автономність і враження від експлуатації

Вбудованого акумулятора на 1800 мАг на практиці досить для 6-7 годин автономної роботи при 60-70% гучності. Для приміщення такої гучності більш ніж достатньо - перевірив особисто. В умовах пікніка, втім, в більшості випадків також.

Повний заряд батареї використовується за 2 години.

Таким чином, в сумі своїх особливостей перед нами відмінний варіант повноцінної портативної акустичної системи з класною функціональністю, збиранням і відмінним дизайном. Гідний варіант для тих, хто не сидить вдома і не уявляє свою компанію без гарного аудіо.

Плюси

 • Використані матеріали;
 • Якість збирання;
 • Дизайн;
 • Ергономіка;
 • Функціональні можливості;
 • Якість звуку;
 • Ціна

  Мінуси

  • Не виявлено

  Орієнтовна вартість: 1500 гривень;
  Продукт надано прес-службою SVEN в Украине;
  Автор: Вадим Буряк
  Джерело: Hi Tech expert
  Більше інформації про SVEN PS-470


 • ...
    всі