рус
укр
 

Огляди та публікації

16.04.2018

TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470

Українському покупцеві компанія SVEN відома як виробник акустики. Не так давно ми знайомили наших читачів з настільною системою класу 2.1 – SVEN MS-2051. А ось тепер я ділюся враженнями про портативну модель PS-470: дротове і бездротове підключення, можливість відтворення МР3 з карт пам’яті і USB-накопичувача, вбудований FM-приймач і така рідкість для портативних систем, як дисплей.


Комплект поставки

 • Акустична система SVEN PS-470
 • Кабель 3,5 мм mini-jack до 3,5 мм mini-jack
 • Кабель USB-micro/USB
 • Документація


Технічні характеристики

 • Вихідна потужність (RMS): 18 (2 х 9) Вт
 • Частотний діапазон: 100 – 20 000 Гц
 • Діапазон частот тюнера: 87,5 – 108 МГц
 • Діаметр динаміків: 95 мм
 • Джерело живлення: – літій-іонний акумулятор 2000 мА•год – від порту USB – DC 5 V
 • Типи входів: міні-джек 3,5 мм (стерео), USB, microSD
 • Тип з’єднання/радіус дії: Bluetooth/до 10 метрів
 • Інтерфейс підключення: HSP, HFP, A2DP, AVRCP
 • Розміри: 400 х 190 х 154 мм
 • Вага: 2050 гМатеріали і якість збірки

Корпус PS-470 пластиковий з покриттям soft touch. Фронтальна панель закрита металевою сіткою, а ще є пара гумових вставок на нижній панелі, які убезпечують акустику від ковзання.


Якість збірки хороша: елементи корпусу щільно підігнані, люфти відсутні. Єдине, що не дуже сподобалося – динаміки праворуч і ліворуч на «боковинках» не прикриті металевими сітками, а тому їх досить легко пошкодити.


Дизайн

Зовнішній вигляд у колонки простий, але приємний. Прикольно зробили ручку для перенесення: вона не просто велика і зручна, а ще й по-своєму додає пристрою солідності. На мій погляд, PS-470 – це акустика не тільки для підлітків, а й для старшої аудиторії.


Металева сітка прикриває два основних динаміки діаметром 95 мм кожен. Трохи вище розташований дисплей, який відображає рiзноманiтнi данi. В приміщенні проблем з відображенням немає, а ось на вулиці, особливо в яскравий сонячний день, екран «сліпне» – доводиться вдивлятися.

Зверху розташований рядок кнопок: вибір джерела відтворення, керування програванням, пошук FM-каналів, регулювання гучності. Біля кожної кнопки – характерна піктограма.


На панелі ззаду – індикатор заряду, перемикач живлення, слот для карт microSD, порт AUX і повноцінний порт USB.Праворуч і ліворуч на бічних гранях – пасивні випромінювачі.

Функціональність

SVEN PS-470 підключається до зовнішнього джерела звуку через Bluetooth або за допомогою кабелю. Офіційно заявлено про стійкий сигнал на відстані 10 метрів в зоні прямої видимості, і на практиці я підтвердив цей показник. Вводити пароль при бездротовому сполученні не потрібно.

Якщо ви захочете підключити колонку до джерела звуку дротом, акустика автоматично перейде в режим AUX і «скине» Bluetooth-підключення. Але якщо натиснути і деякий час утримувати кнопку MODE, то колонка знову перемкнеться на Bluetooth-режим навіть при підключеному кабелі.Крім зовнішніх джерел звуку, колонка вміє програвати МР3-файли з карти пам’яті або USB-флешки. PS-470 розпізнає носій об’ємом тільки до 32 ГБ включно і тільки в файловiй системі FAT32.

Робота приймача, на мій погляд, прийнятна: в 30 кілометрах від столиці я ловив 10-12 каналів, з яких половина звучала без спотворень.


Враження від звуку

З високими частотами в PS-470 справи непогані – особисто мені сподобалося.

Середні вийшли досить рівними. А ось низьких суб’єктивно здалося малувато. Тут я б порадив збільшити настройку «b» в еквалайзері на пару поділок – результати будуть цікавішими.


Акумулятор

Ємність вбудованого акумулятора – 2000 мА•год, чого достатньо для шести годин роботи за гучності 60-70% або ж приблизно 4,5-5 годин, якщо акустика грає на максимумі.

На повну зарядку батареї треба близько 2 годин.


Підзарядка від повербанка також можлива.

Враження

Якість звуку на хорошому рівні як для акустики такого цінового діапазону. Відвертих спотворень немає, а гучності для кімнати вистачає навіть із невеликим запасом.

Управління пристроєм, робота з еквалайзером і настроювання відтворення з того чи іншого джерела питань теж не викликали – тут дуже допомагає наявність дисплея.

Дизайн крутий – в цьому сенсі SVEN PS-470 нагадав мені старі добрі бумбокси.

А ось акумулятор могли б поставити і більш ємний. Наприклад, літнього дня десь на природі цього може бути замало.

Орієнтовна вартість: 1500 гривень

Продукт надано прес-службою SVEN в Україні

Автор: Сергій Решодько
Джерело: TechToday
Більше інформації про SVEN PS-470

...
  всі