рус
укр
 

Огляд портативної акустики SVEN PS-175

11.01.2018

Огляд портативної акустики SVEN PS-175

Упаковка і комплектація

Колонка упакована в картонну коробку фірмових синьо-білих кольорів SVEN. На лицьовій стороні зображена сама акустика і короткий опис її можливостей.


Комплект поставки:

  • Портативна колонка SVEN PS-175
  • Сигнальний кабель mini-jack - mini-jack
  • Кабель USB-microUSB для зарядки
  • Інструкція з використання та гарантійний талон


Технічні характеристики

Габарити колонки можна назвати максимально компактними, проте вони цілком вписуються в діапазон параметрів портативних акустик: 218х70х70, вага - 630 г. Має два динаміки діаметром 53 мм. Частотний діапазон - від 100 до 22 000 Гц. Вихідна потужність - 10 (2х5) Вт.

Вбудований Li-Ion акумулятор ємністю 2 000 мАг без проблем забезпечить роботу протягом всього дня. Заявлена дальність прийому Bluetooth сигналу становить 10 метрів.

Зовнішній вигляд

Виконана акустика з чорного пластику з покриттям софт-тач і приємна на дотик. Дизайн колонки класичний. Лицьова сторона закрита чорною металевою решіткою з сріблястою рамкою по периметру. Під решіткою є невеликий LED дисплей, який транслює час, режим роботи колонки або частоту обраної FM-станції.


Кнопки керування знаходяться на верхній площині колонки: play / pause / відповідь на вхідний дзвінок, зміна режиму роботи, перемикання треків / FM станцій, збільшення і зменшення гучності.


На задній стороні колонки розташувалися роз'єм для сигнального кабелю mini-jack, слот під карту пам'яті micro SD, порт USB, порт micro USB для зарядки пристрою і перемикач вмикання / вимикання колонки.


Використання

Як і в інших подібних девайсах, пару зі смартфоном / планшетом проблем не викликало. Зручно, що в даній моделі є можливість програвати музику не тільки з карт пам'яті, але і з USB накопичувача. Окремо хочеться відзначити функцію будильника, якою оснащена колонка. Але і це не всі плюси даної моделі - для мелодії будильника можна використовувати свій трек, записаний на флешку.

З пошуком FM-станцій питань також не виникло - знаходить, запам'ятовує, відтворює. Але в приміщенні відтворення радіостанцій іноді було з перешкодами.

В якості бездротової гарнітури колонка відпрацювала без нарікань, розмова з абонентом комфортна, чутність на високому рівні в процесі як вхідного так і вихідного викликів.

Якість звучання

Не можна не відзначити, що колонка має пристойний запас гучності. Для приміщення площею близько 20 м2 гучності достатньо на третину від максимальної заявленої.

Звучання музики чисте, без хрипів і інших сторонніх шумів. Достойно справляється з програванням будь-яких музичних жанрів. Баси присутні, звук насичений.

Висновок

Портативна акустика SVEN PS-175 повністю впоралася зі своїми безпосередніми обов'язками. Може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.


...
  всі