рус
укр
 

Огляди та публікації

11.09.2017

Огляд SVEN MC-10: мультимедійна акустична система 2.0 з Bluetooth

В лінійку топових мультимедійних акустичних систем 2.0 компанії SVEN увійшли два нових представника — MC-10 і MC-20. Комплект MC-20 більше по габаритам та додатково оснащений оптичним цифровим входом. Обидва варіанти оснащені РК-дисплеєм і призначені для настільного розміщення.

Ми детально роздивимось комплект SVEN MC-10, котрий поставляється в компактній ілюстрованій картонній коробці в фірмових біло-синіх кольорах і трохи дешевше старшої моделі. В комплект поставки входить пульт дистанційного управління, антена для FM-радіо і набір з'єднувальних кабелів.

Корпус колонки виконаний з MDF матового чорного кольору. Вбудований в одну з колонок двоканальний підсилювач забезпечує сумарну потужність вихідного сигналу в 50 Вт. На лицевій стороні колонки розміщенні отвори двох фазоінверторів і двох динаміків – низькочастотний та високочастотний. Діаметр твітера – 25 мм, а низькочастотного динаміка – 100 мм.

Передні панелі прикриваються декоративними решітками з натягнутою звуконепроникною тканиною. Двополосні колонки забезпечують відтворення звука в діапазоні частот від 45 ГЦ до 27 кГц. Колонка з підсилювачем оснащена РК-екраном з білим неяскравим підсвічуванням на фронтальній панелі, гніздом під міні-джек для підключення навушників, чотирьма кнопками управління, слотом для microSD-карт і роз'ємом USB. Крім того, в колонку вбудовані контролер Bluetooth 4.0 і FM-тюнер.

В результаті користувач може слухати FM-радіо, відтворювати музику з флеш-накопичувача з інтерфейсом USB, з флеш-карти формату microSD, з пристрою, підключеного по Bluetooth (наприклад, зі смартфону) або підключити акустичну систему до зовнішньому джерела звуку за допомогою роз'ємів RCA – наприклад, до медіаплеера або комп'ютера.

На задній стороні основної колонки є підпружинені роз'єми для підключення другої колонки за допомогою комплектного кабелю довжиною близько 3-х метрів, роз'єм для підключення комплектної антени FM-діапазону і два входи типу RCA.

За допомогою пульта дистанційного керування зручно вибирати джерело звуку, перемикати треки, регулювати рівень гучності. На РК-екрані виводиться інформація про вибране джерело звуку, рівні гучності при його регулюванні, частоті FM-станції і номеру треку при переключенні.

Ми провели тестові випробування на різних музикальних фрагментах.

Насамперед, варто виділити яскраві та начищені середні частоти. Використовуючи НЧ-динамік невеликих розмірів відмінно відтворює середньочастотний діапазон, забезпечуючи гарну детальність та відпрацювання, і гарно ілюструє відносно рівне звучання акустики протягом всього відтвореного діапазону частот. Високі частоти – це єдине, до чого можна придертися: є чутні спотворення. Проте верхні частоти не підкреслені і залишаються достатньо прозорими для формування гарної стерео панорами.

Окремо хочеться відзначити вдалий низькочастотний діапазон. Не дивлячись на те, що в колонках використовується динамік з дифузором всього 9 сантиметрів, нижній регістр відносно загального звучання не переважає і виглядає збалансованим. Колонки впевнено охоплюють нижній діапазон уже від 60 Гц – для акустики подібного типорозміру це дуже гарний показник. Крім того, в звучанні немає яскраво вираженого бубніння від використання фазоінверторної схеми.

Якість звучання стерео-колонок SVEN MC-10 знаходиться на високому рівні, це явна претензія на лідерство у своїй ціновій категорії.

Джерело: www.ixbt.com...
  всі