рус
укр
 

Огляди та публікації

22.05.2017

Огляд акустичної системи SVEN SPS-721

У домашніх умовах користувачі дедалі частіше слухають музику з мобільних пристроїв, наприклад, смартфонів, планшетів чи цифрових плеєрів. Тому для програвання аудіо, скажімо, на кухні активно вибирають портативні Bluetooth-колонки. Вони компактні, безпровідні і досить зручні. Ось тільки звук з подібних агрегатів далеко не завжди прийнятний (дійсно потужна і читана акустика подібного класу коштує досить дорого і рідко потрапляє до рук більшості юзерів). Наприклад, невеличка 2.0 мультимедійна акустична система (АС) компанії Sven.

Гідною альтернативою для єявляється повноцінна активна акустична система 2.0 класу. Наприклад, SVEN SPS-721. Судіть самі: тут є класичне лінійне підключення через 3,5 мм конектор, USB-вхід для відтворення музики з флешки, Bluetooth-з'єднання для конекта з мобільними апаратами і навіть роз'єм для картки пам'яті SD.

Перед нами повноцінний мультимедійний центр у корпусі з невеличких дерев'яних колонок. Рішення цілком бюджетне SVEN SPS-721, коштує не дорожче за звичайну безпровідну акустику.

Технічні особливості та функціонал

Акустика SVEN SPS-721 досить потужна (50 Вт у сумі), водночас двійко динаміків у кожній колонці видає цілком розбірливий звук у діапазоні 40-25000 Гц. У комплекті все необхідне для підключення пристрою до ПК або плеєра через провідний формат, хоча кабелі в коробці досить низької якості.

Якщо ви маєте намір під'єднати SVEN SPS-721 до ПК, в якого є зовнішня звукова карта, доцільно придбати якісніші кабелі для з'єднання двох колонок між собою і кабель для підключення оглядової моделі до звуковухи. Самі ж колонки виготовлено добротно.

У SVEN SPS-721 є пульт дистанційного упрвління. За його допомогою зручно накручувати звукові параметри залежно від відтворюваного трека і довкілля.

Різнокольоровий індикатор на корпусі однієї з колонок і ПДУ в комплексі пропонують інтуїтивно зрозумілу схему для налаштування звуку (лампочка повідає про активний режим підключення, рівень гучності, баланс частот тощо).

Звукові можливості SVEN SPS-721 ми оцінювали за допомогою плеєра Sony Walkman NWZ-A15 і треків у форматі FLAC. Колонки без проблем відтворили музику як через провідне підключення, так і через Bluetooth. Варто визнати, що різниця між вказаними форматами разюча.

Через кабель користувач отримує потужніший, чистіший, об'ємніший і насиченіший (навіть гучніший) звук. Безпровідний варіант дуже поступається в якості.

Якість звуку

Ще раз нагадаємо, що SVEN SPS-721 – досить потужні колонки як на свої габарити, водночас з максимальною гучністю сигнал цілком якісний (немає сторонніх шумів, різкого падіння читаності в треку і каші на високих частотах). Це безумовний плюс продукту огляду.

Для великої кімнати чи вітальні можливостей SVEN SPS-721 достатньо, якщо інший тип акустики в такому приміщенні не передбачено в принципі.

На наш погляд, ця система призначена для мультимедійних потреб різнопланового характеру (тобто профільним пристроєм для прослуховування музики чи перегляду кіно мають бути інші акустичні системи зовсім іншого класу). Але для ПК – це ідеальний варіант.

Придратися до звуку SVEN SPS-721 можна, але не потрібно. Сигнал трохи глухий через невеликі габарити корпусу (все-таки вмістити 50 Вт у мініатюрний короб MDF зі збереженням звукових фарб та об'єму – завдання украй непросте), проте читаність інструментів, як було сказано вище, залишається гідною на всьому діапазоні гучності.

Регулятори низьких і високих частот (з пристойним запасом) дають змогу налаштувати звук залежно від особистих переваг і типу відтворюваного аудіо.

SVEN SPS-721 ідеально підходять для прослуховування електронної музики; цифровий сигнал у такому разі максимально природний, а м'які та глибокі баси додають необхідного соку в кожну цифрову композицію.

Висновок

Компанія SVEN учергове піднесла приємний сюрприз початкового рівня.

Модель SPS-721 з відмінним звуковим балансом і переконливою потужністю є не просто мультимедійною акустикою, а цілим багатофункціональним центром, і спектр його застосування значно ширше меж комп'ютерного столу. Рекомендуємо.

Джерело: www.itndaily.ru


...
  всі