рус
укр
 

Огляди та публікації

15.05.2017

Огляд безпровідної колонки SVEN PS-170BL

Сьогодні в мої руки потрапила досить гарна (спойлер) беспровідна портативна колонка від компанії SVEN. Сегмент переносних музичних колонок просто тріщить по швах від різноманітних моделей і нині мені видався шанс поглянути на більш-менш цікавий зразок.

Комплектація

     Пристрій поставляється в картонному боксі з невеличкою пластиковою ручкою. Комплект постачання включає усе необхідне:
     • Сам пристрій із захисними поролоновими накладками;
     • Jack – jack кабель для провідного підключення;
     • micro USB кабель для заряджання;
     • Інструкції.

Кабелі та прогумовані наконечники досить високої якості, хоча довговічність оцінити не можна – це покаже час.

Все акуратно укладено, пристрій приємно розпаковувати. В цілому упаковка і комплектація на високому рівні, але хотілося б бачити хоча б найпростіший адаптер живлення (припустимо якщо таку колонку купить людина для прослуховування FM-радіо!? У нього може не виявитися адаптера і тоді зарядити пристрій буде проблематично, хоча практично кожен має удома USB-виходи, здатні передавати енергію).

Зовнішній вигляд

SVEN PS-170BL зроблено з досить преміальних матеріалів і відчувається як дорогий пристрій. На фронтальному боці розташовано чорні металеві грати зі сріблястим логотипом «SVEN». Симетрично логотипу у верхній частині є точковий екранчик, акуратно прихований за гратами.

     На задньому боці можна знайти серійний номер та елементи управління, розташовані на сріблястій пластиковій панелі:
     • Перемикач живлення;
     • Індикатор стану (синій світлодіод);
     • Лінійний вхід (Jack);
     • Слот для micro SD картки;
     • micro USB вихід для заряджання (5 В).

Боковини обтягнуто шкірзамінником, на верхній частині розташовано панель з клавішами та індикатором мікрофона:

Кнопки мають досить м'який хід, їхні основи виготовлено з аналогічного задній панелі матеріалу.

Корпус дуже приємний на дотик і має гарний вигляд. Колонку зручно переносити і вона досить добре прилипає до поверхонь.

Звук

Основним параметром будь-якої акустичної системи(навіть переносної) є звук. SVEN PS-170BL за якістю звучання не дотягує до своїх стаціонарних побратимів, але порівняно з іншими переносними колонками звучить дуже добре. У комплекті глибокі баси (порівняно з конкурентами) і досить високі частоти. Максимальна гучність теж не підкачала, хоча й трохи впливає на якість, запасу вистачить на невеличку компанію, для шумних вечірок слід підібрати стаціонарний або потужніший пристрій.

Варто згадати вмонтований мікрофон, якість якого перебуває на рівні середнього смартфона: звук досить чистий і чутливість датчика не робить з сигналу суміш усіх принад навколишнього світу.

Якість і гучність перебувають на гарному рівні для дуже мініатюрного пристрою, пісеньки Depeche Mode і Panic! At The Disco звучать добре. В процесі використання жодних нарікань за якістю і рівнем гучності не було. З опису потужності можна зробити висновок, що SVEN PS-170BL має два динаміки, проте якщо уважно придивитися до решітки, то можна побачити ще центральний, який, ймовірно, відповідає за баси.

Підключення і час життя

SVEN PS-170BL може працювати як і з прямим підключенням, так і через Bluetooth. Сигналу вистачає на велику кімнату, за стіною вже не слід чекати на стабільну роботу. Після першого підключення телефон автоматично підключається до колонки, якщо вона перебуває в зоні покриття. Під час підключення пристрій видає спеціальний звук. До речі, пристрій має вмонтований FM-приймач, про нього нічого сказати: працює як будь-яке FM-радіо без антени.

Повного заряду акумулятора вистачає приблизно на 6 годин роботи, заряджається пристрій не довго (можна живити від повербанка), це абсолютно середній показник на ринку для колонок таких габаритів.

Висновок

На завершення можна сказати, що у компанії SVEN вийшло досить конкурентоздатне рішення без явних косяків. Я можу з повною упевненістю порекомендувати купити SVEN PS-170BL. Цей пристрій підійде для невеличкої компанії, а ось вже для шумнішого колективу варто звернути увагу на дорожчі, габаритніші та потужніші моделі. Актуальна ціна на момент написання огляду складала 1500 рублів.

Джерело: www.ixbt.com.


...
  всі