рус
укр
 

Огляди та публікації

28.04.2017

Огляд клавіатури SVEN KB-C7300EL з підсвічуванням робочої поверхні

З початком кризи у 2014 році активність багатьох виробників комп'ютерного «заліза» і периферії істотно знизилася. Цього не можна сказати про компанію SVEN – вона продовжує розширювати асортимент і радувати користувачів новинками. Так нещодавно на ринку з'явилася клавіатура KB-C7300EL з підсвічуванням усієї робочої поверхні.

Користувачі, особливо ті, які звикли працювати за ноутбуками, оцінили плюси підсвічування клавіш. Такі клавіатури зручні для роботи вночі – не треба вмикати настільну лампу і створювати дискомфорт для домочадців. Розробники привчили нас до того, що пристрої з підсвічуванням належать до преміум-сегменту і тому коштують дорого. Компанія SVEN руйнує стереотип: ціна KB-C7300EL усього $10. Давайте з'ясуємо, наскільки добре клавіатура справляється зі своїми завданнями.

Дизайн

Завдяки напівпрозорим клавішам білого кольору SVEN KB-C7300EL має помітний вигляд. Переважання білого кольору – це не стільки дизайнерський трюк, скільки практичне рішення: такі клавіші краще пропускають світло.

Корпус клавіатури виготовлено з чорного пластика. Напівматова поверхня немарка, відбитки пальців на ній не помітні. Складання гарне, проміжки по корпусу рівні.

Передбачено відкидні ніжки, за допомогою яких можна змінювати кут нахилу клавіатури.

Розкладка

Розкладка SVEN KB-C7300EL стандартна – 104 клавіші великого розміру: набирати текст зручно. Між основним блоком і Num Pad розташовано повнорозмірні стрілки, клавіші Print Screen, Scroll Lock, Pause, Home, Insert, Delete.

Кнопки верхнього ряду за розмірами вдвічі менші за клавіші основного блоку. Кнопка Back Space одинарна, а Enter – «двоповерхова». Праворуч від пробілу розміщено клавішу Win, а зліва від неї – Fn, що активує додаткові можливості.

Нижній ряд основного блоку закінчується клавішею вмикання підсвічування. Символи латиниці нанесено чорним кольором, кирилиці – червоним.

Як ті, так і інші відмінно видно на білому фоні незалежно від того, активовано підсвічування чи ні.

F-блок

За допомогою клавіш F1-F12 активуються додаткові функції: запускається медіапрогравач, регулюється гучність, вмикається режим Mute. Деякі з цих кнопок служать для перемикання музичних треків, призупинення і запуску відтворення. Клавіші F9-F12 використовуються для активації часто використовуваних застосувань: поштового клієнта, браузера і калькулятора. В SVEN KB-C7300EL реалізовано улюблену геймерами функцію блокування клавіші Win – при випадковому натисненні на кнопку гра не згортається. Поєднанням клавіш Fn і F11 блокуються усі кнопки - корисна функція, якщо у будинку є діти і домашні тварини, що мають звичку розгулювати на робочому столі.

Підсвічування

У клавіатурах найчастіше використовується неонове або біле підсвічування. У SVEN KB-C7300EL реалізовано підсвічування блакитного кольору. Воно набагато м'якше неонового і білого, тому під час роботи очі не втомлюються.

Яскравість регулюється клавішами Page Up і Page Down. Передбачено «дихаючий» режим, в якому яскравість підсвічування змінюється автоматично, – створюється ефект хвилі. У цьому режимі KB-C7300EL перетворюється на справжній арт-об'єкт.

В роботі

У SVEN KB-C7300EL використовуються мембранні перемикачі, що забезпечують адекватний зворотний зв'язок. Натискаються клавіші м'яко, хід невеличкий. Клавіатура чудово підходить для набору тексту і введення цифрових даних – адже справа є відповідний блок. Можна використати пристрій і для казуальних ігор.

Висновок

SVEN KB-C7300EL – одна з найдоступніших клавіатур з підсвічуванням на ринку. Пристрій добре продумано: є і мультимедійні клавіші, і цифровий блок. Якщо ви неодмінно шукаєте модель з підсвічуванням, працюєте переважно з текстом і ваш бюджет обмежено $10, то KB-C7300EL просто створена для вас.

Джерело: techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі