рус
укр
 

Огляди та публікації

29.03.2017

Огляд ігрової гарнітури AP-U988MV

Те, що ігрова індустрія вже давно вийшла за межі поняття звичайної гри, на сьогодні очевидно для усіх. Топові гравці отримують гонорари, порівнянні з доходом кваліфікованих фахівців в найперспективніших галузях, а сама сфера акумулює значні грошові потоки. Ігри розвиваються дуже нестримно, постійно міняючи свій формат і захоплюючи дедалі нові аудиторії.

Природно, разом з іграми прогресує і периферія, хоча тут як і раніше зберігається право вибору: користувач сам вирішує, наскільки крутий пристрій йому потрібний. Приміром, якщо ви готуєтеся стати професіоналом кіберспорту, то, напевно, дуже безрозсудно купляти мишку або навушники початкового рівня. Проте якщо ви час від часу «ганяєте в доту», то зовсім необов'язково віддавати сотні доларів за топові речі, адже можна забезпечити свій комфорт куди доступнішими рішеннями. Такими, наприклад, як ігрова гарнітура SVEN AP-U988MV. Що ж, давайте розглянемо її детальніше.

Комплект постачання

Навушники продаються у великій коробці без жодних додаткових аксесуарів. Зате в коробці можна знайти прямо-таки артефакт – диск з програмним забезпеченням!

Звичайно, ПЗ можна викачати з офіційного сайту SVEN, але, погодьтеся, дуже зручно, коли драйвери входять до комплекту – непотрібно зайвих рухів тіла.

Конструкція

З точки зору дизайну, SVEN AP-U988MV не поступається дорожчим рішенням, а якість використаних матеріалів не викликає нарікань. Основні елементи виготовлено з пластика з оксамитовим покриттям софт-тач.

Обидві чашки «татуйовано» – на них нанесено напівпрозорі малюнки, що нагадують перекати блискавки. У вимкненому стані «татуаж» практично непомітний, але під час вмикання активується світлодіодне підсвічування.

Широку дужку наголов’я оброблено з внутрішнього боку м'яким ущільнювачем для більшого комфорту. Амбушури виготовлено із синтетичної шкіри. На наш погляд, це найвірніше рішення для ігрової моделі. По-перше, матеріал легко чиститься. По-друге, досягається відмінний баланс між ізоляцією від зовнішнього світу і комфортом під час тривалого використання.

Органи управління повністю механічні. Звук регулюється звичайним коліщатком на лівій чашці. Тут же розташовано і вимикач мікрофона. Досить зручно й функціонально, бо рука практично відразу «запам'ятовує» їхнє положення.

Мікрофон закріплено на м'якій дужці.

Кабель завдовжки близько 2 метрів має міцне тканинне обплетення.

Для подібного цінового діапазону це трохи нетипово – зазвичай такі шнури мають дорожчі навушники, так що визнаємо це приємним бонусом.

Тестування

Незважаючи на красивий напис «7.1» на коробці, динамік у кожній чашці лише один, 50-міліметровий. Іншими словами, просторовий звук тут віртуальний, що абсолютно не повинно лякати, адже правильне стерео забезпечує ідеальне позиціонування звуків у просторі.

Переходячи від слів до реальних цифр, розглянемо АЧХ цієї моделі, виміряну в нашій лабораторії. За нею ми переконалися, що SVEN AP-U988MV виходять на номінальний рівень помітно нижче 50 Гц. Відмінна новина –повноцінний бас є!

Середина вирізняється гарною нерівномірністю з акцентом на верхній частині діапазону. Для ігрових навушників це, знову ж таки, дуже правильно, оскільки саме сюди потрапляють більшість голосів і побутових звуків. Отже, ви чутимете їх дуже добре, а вони не будуть замасковані іншими частотами. Самий верх (понад 15 кГц) не критично завалено, проте невеличка нестача ВЧ відчувається лише під час прослуховування деяких музичних треків.

За суб'єктивними враженнями ці ігрові навушники з мікрофоном грають цілком непогано. У гучності є великий запас, причому без якого-небудь хрипу і перевантаження, SVEN AP-U988MV до снаги повноцінне відтворення басів нарівні з добре пропрацьованою серединою. Загалом виходить цілком універсальне рішення, відповідне не лише для ігор, а й для мультимедіа: перегляду кіно, кліпів, прослуховування музики, мережевого спілкування тощо./p>

Висновок

Гарнітура SVEN AP-U988MV заслуговує на позитивну оцінку. Вона недорога, але свої гроші відпрацьовує на всі сто відсотків. Звичайно, без особливостей, характерних для ігрових моделей, не обійшлося (це, в першу чергу, акцент на середніх частотах), але загалом продукт добре підходить і для «непрофільного» застосування – спілкування і мультимедіа. Амплітудно-частотна характеристика має цілком «хай-файний вигляд, тому запросто можна слухати музику і дивитися кіно без яких-небудь жертв стосовно якості звуку.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі