рус
укр
 

Огляди та публікації

12.10.2016

Поговоримо? Огляд стереогарнітури SVEN AP-525MV

Технології невблаганно крокують у майбутнє, уміло приховуючи у вишуканих формах значні можливості. Саме такі асоціації виникли у нас, коли на тестування прибула AP-525MV. За відчуттями від використання, цей девайс близький до безпровідної внутрішньоканальної гарнітури (настільки він легкий). Проте не забігатимемо наперед і розповімо про усе по порядку.

Зовнішній вигляд

У магазинах дедалі частіше зустрічаються компактні рішення, і AP-525MV – не виняток. Акуратна упаковка з пластиковим блістером підкреслює вишуканість пристрою. Уся необхідна інформація декількома мовами нанесена на картонну вставку. Усередині коробки ми виявили керівництво користувача і гарантійний талон. Інструкції продубльовано на персональній сторінці девайса на сайті виробника.

Подвійний обід наголов’я чорного кольору виявився досить гнучким і міцним. Обабіч він посилений пластиковими накладками, в які вставлено тонкі металеві утримувачі «хромованих» чашок навушників. Конструкція рухлива, утримувачі пружно ковзають у накладках наголов’я, тим самим надаючи змогу точно відрегулювати посадку на голові. Навушники сполучаються між собою кабелем, захованим у наголов’я. У невеличких заглибленнях на накладках вказано позначення боків – «L» і «R».

Невеличкі за розмірами чашки повністю прикривають вушні раковини. Амбушури виготовлено з м'якого поролону, надійно зафіксованого на стиках, і обтягнуто приємною на дотик тканиною. Лівий навушник – основний, в нього заведено кабель, тут же розташовано мікрофон на довгій гнучкій ніжці. Така конструкція, вже знайома за багатьма пристроями SVEN, є найбільш зручною для чіткої фіксації мікрофона та сприяє якісній передачі голосу. Завдяки шарнірному кріпленню під час прослуховування музики мікрофон можна притиснути до наголов’я.

На кабель винесено мініатюрний пульт, за допомогою якого регулюється гучність. Місця стиків кабелю з чашкою, пультом і штекерами мають гнучкий захист – нічого не зламається при найактивнішому використанні. Довжини кабелю – 2,2 м – з лишком вистачить для використання з ПК, навіть якщо системний блок стоїть на підлозі. В першу чергу, гарнітуру орієнтовано на використання із стаціонарними комп'ютерами і ноутбуками – про це свідчить наявність двох штекерів 3 pin для навушників і мікрофона. За бажання можна використовувати AP-525MV і для роботи з мобільними пристроями, але в цьому випадку знадобиться відповідний перехідник.

Під час роботи гаджет виявив себе тільки з позитивного боку. Завдяки регульованому наголов’ю можна налаштувати гарнітуру «під себе» і слухати музику годинами, не відчуваючи водночас жодних незручностей. Гарнітура підійде для тривалих переговорів, вебінарів, дзвінків по Skype, а також для роботи в програмах з вивчення іноземних мов.

Технічні характеристики

Чутливість навушників, дБ 106 ± 3
Чутливість мікрофона, дБ -52 ± 2
Частотний діапазон навушників, Гц 20 – 20 000
Частотний діапазон мікрофона, Гц 20 – 16 000
Мембрана, мм Ø 40
Опір, Ом 32
Тип роз'єму mini-jack 2 х 3,5 мм (3 pin)
Довжина кабелю, м 2,2
Вага, г 190
Колір чорний

Звучання

Заявлений частотний діапазон AP-525MV стандартний. Під час прослуховування ми виявили акценти на СЧ- і НЧ-діапазонах. Враховуючи, що гарнітура призначена для голосового спілкування, звучання в режимі прослуховування музики можна охарактеризувати як задовільне. ВЧ-диапазон помірний – це позбавляє голос шиплячих призвуків, але залишає його досить чітким. Загальне враження від звучання динаміків в режимі розмови і при роботі з мовним тренажером у нас залишилося позитивним.

Мікрофон досить точно передає голос, у співрозмовників нарікань не виникло, тестові записи не виявили частотних завалів. Можете не сумніватися, вас точно почують навіть під час використання конференц-зв'язку! Єдине, що слід врахувати, – невисока звукоізоляція чашок і відсутність системи шумоприглушування (втім, це очікувано від бюджетного пристрою), тому переговори краще вести в тихому приміщенні.

Висновок

SVEN називає дизайн моделі AP-525MV «урбаністичним». Так це чи ні – вирішувати, звичайно ж, власникові. Ми лише можемо констатувати, що екстер'єр пристрою цікавий і вишуканий, конструкція досить міцна, а скрипіти і люфтити тут зовсім нічому. Спочатку розрахована на молодь, ця гарнітура припаде до смаку людям будь-якого віку.

Для девайса з якісним виготовленням і чудовим звучанням AP-525MV коштує зовсім недорого – це вигідне придбання для прослуховування музики та аудіокнижок, виходу на зв'язок, занять іноземними мовами і роботи з програмами-тренажерами.

Джерело: techlabs.kz.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін...
  всі