рус
укр
 

Огляди та публікації

07.10.2016

Функціональність мінімалізму: огляд гарнітури SVEN AP-010MV

Модельний ряд навушників і гарнітур SVEN представлено значною кількістю пристроїв. Серед них можна зустріти як багатофункціональні «комбайни», так і бюджетні навушники з базовими функціями. У цьому огляді ми розглянемо одну з найпростіших і недорогих моделей – AP-010MV.

Упаковка і комплектація

Комплект постачання моделі лаконічний: у блістері знаходимо саму гарнітуру, гарантійний талон, керівництво користувача.

Зовнішній вигляд, конструкція

Вишуканість екстер'єру впадає у вічі ще до виймання гарнітури з упаковки – здається, що поводитися з нею треба дуже акуратно. Насправді ми бачимо зворотне – тонка дужка наголов'я досить міцна, її гнучкість задовольнить навіть найвередливішого користувача.

Механізм кріплення чашок жорсткий – люфти не з'являться навіть при активному використанні. Пластмасові направляючі чітко фіксують чашки на потрібному рівні. Кожна з них має хід близько 3 см.

Мікрофон з гнучкою ніжкою традиційно розташовано ліворуч. Шарнірне кріплення дає змогу повертати його на 180 градусів – цього вистачає для розташування на комфортному для використання рівні. Об'ємна поролонова накладка допомагає нівелювати призвуки, але не заважає чіткій передачі голосу.

Чашки навушників невеличкі, обтягнуті еластичним поролоном, мають класичну форму і забезпечують комфортну посадку на вухах. Завдяки легкості і мінімальному тиску на вушні раковини гарнітуру зручно використовувати навіть з окулярами. В цілому ж конструкцію можна охарактеризувати як непомітну, зручну і міцну.

Довгий і гнучкий кабель забезпечує безперешкодне підключення до ПК (навіть якщо той перебуває під столом) або до ноутбука. Для з'єднання із звуковою картою використовуються два 3-контактні mini-jackи з характерним забарвленням.

Пульт управління розташовано на рівні грудей (близько 30 см від навушників) – притиснути його до столу не вийде, звук регулювати зручно. Виготовлення корпусу нарікань не викликає, коліщатко гучності туге і не хитається – звук завжди перебуває на потрібному користувачеві рівні. Кабелі в місцях стику обладнано додатковим захистом від зламів.

Технічні характеристики

Чутливість навушників, дБ 105 ± 4
Чутливість мікрофона, дБ -58 ± 3
Частотний діапазон навушників, Гц 20 – 20 000
Частотний діапазон мікрофона, Гц 30 – 16 000
Мембрана, мм Ø 27
Опір, Ом 32
Тип роз'єму mini-jack 2 х 3,5 мм (3 pin)
Довжина кабелю, м 2,0
Вага, г 72
Колір чорний + сріблястий

Звучання

Ця гарнітура має відкрите акустичне оформлення. Вона призначена для інтернет-телефонії і роботи з мовними тренажерами. Також підійде вона для ігор і навіть прослуховування музики, проте через акценти на середніх частотах глибина звуку і його прозорість не зрівняються з дорожчими моделями. Тому ми рекомендуємо використовувати AP-010MV, насамперед, для спілкування – голос співрозмовника завжди звучатиме впізнанно і розбірливо. Відповідно так само чутимуть і вас.

Висновок

Бюджетний сегмент гарнітур дуже часто залишається без уваги, хоча в ньому іноді зустрічаються досить цікаві та якісно виготовлені гаджети. За свою мізерну вартість (близько $4) AP-010MV забезпечує надійність, гідну передачу звуку і голосу, «непомітність» на голові і простоту у використанні.

Джерело: techlabs.kz.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін...
  всі