рус
укр
 

Огляди та публікації

02.11.2016

Огляд геймерської гарнітури AP-G888MV

«Професійна» ігрова периферія завжди вирізнялася вищою ціною – за будь-яку зручність, що надає можливість досягти кращих результатів у віртуальному світі, доводиться доплачувати. З навушниками SVEN AP-G888MV ситуація інша: за 42 білоруські рублі можна отримати дуже вдале геймерське рішення, якість якого значно перевищує його ціну.

Навушники постачаються у картонній упаковці із зухвалим яскраво-червоним оформленням спереду. У комплект входять навушники, однометровий перехідник 3,5 мм jack (4-pin) до 3,5 мм jack (3-pin), керівництво користувача та гарантійний талон.

Зовнішній вигляд, конструкція, ергономічність, функціональність

Не зважаючи на те, що навушники позиціонуються як бюджетний ціновоий сегмент, якість матеріалів приємно дивує. Наголов’я виготовлено з матового пластика, а до волосся прилягає поролонова вставка, обтягнута екошкірею. Схожим чином сконструйовано амбушури: внутрішній бік з екошкіри, а корпус чашок пластиковий.

Дизайнери SVEN дуже цікаво підійшли до регулювання розміру наголов’я. Металеві направляючі фіксуються дуже міцно, водночас захищаючи провід, що з’єднує динаміки, від надмірного натягнення.

Хід регулювання в міру тугий, так що випадково «збити» підігнаний розмір не вийде. Запас ходу направляючих близько п'яти сантиметрів. Гарнітуру виготовлено в агресивних яскраво-червоних кольорах, вона зовсім не виглядає бюджетно. Більше того, нічого не люфтить і не скрипить – позначається відмінна якість виготовлення.

Закритий тип навушників повністю охоплює вушну раковину, значно зменшуючи гучність зовнішніх шумів. Таке рішення дає змогу не відволікатися від ігрової сесії на сторонні звуки.

У гарнітури досить поважна вага (298 грамів), проте завдяки екошкірі та м'яким вкладишам голова від тривалого використання не втомлюється. Частоти AP-G888MV підігнано під геймерські потреби: пристрій відмінно справляється з низькими і середніми діапазонами, завдяки чому постріли і вибухи виразно чути.

Щоправда, трохи заглушаються кроки опонентів, проте водночас розташування джерела звуку в просторі навушники передають виразно. Девайс призначено для нішевого використання, тому недостатність високих частот робить його недоцільним для широкого застосування. Для прослуховування музики краще підібрати універсальніший варіант.

Мікрофон розташовано на лівій чашці, радіус повороту по вертикалі – 270 градусів. Корпус виготовлено з пластика з гумовою вставкою посередині. За її допомогою можна трішки відрегулювати положення пристрою у горизонтальній площині. Довжина мікрофона 14 см, звучання – всенаправлене. На виході виходить чистий голос без сторонніх шумів.

Шнур завдовжки два метри обмотано тканинюю. Вдале рішення: таким чином провід не заплутуватиметься і його складно порвати. У 30 см від гарнітури розміщено пульт управління. Він досить масивний (10 см задовжки і 3 см завширшки), проте важить всього 20 грамів і не тягне навушники вниз.

На самому пульті є коліщатко гучності і слайдер вмикання/вимикання мікрофона. Розташовані елементи вдало: використовувати пульт можна навіть із заплющеними очима. Запас гучності достатній для того, щоб повністю захиститися від зовнішнього світу і зосередитися на грі.

Довжини шнура при підключенні консолі до ноутбука чи геймпада вистачає, а ось до задньої панелі ПК двох метрів може не вистачити. Тому в комплект постачання є метровий подовжувач, який розгалужується на два штекери: аудіовхід і аудіовихід. У сукупності трьох метрів достатньо для того, щоб провід навушників можна було зручно заховати за столом.

Висновок

За 42 білоруські рублі SVEN AP-G888MV чи не єдине рішення для геймерських потреб – позначаються якість матеріалів і виготовлення, захищений від механічних ушкоджень провід, стильний дизайн, гарний запас гучності і чутливий мікрофон. Подібної якості в конкурентів у цьому ціновому сегменті просто не знайти.

Джерело: www.kv.by.


...
  всі